2733
2771

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولخرج

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             توجه کن: دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
چرا ؟ عادت داره یا در حال ....

کلا عادت کرده

غافل بشم دستش رفته تو شلوارش 😂

ℑ𝔫 𝔱𝔥𝔢 𝔡𝔞𝔯𝔨𝔫𝔢𝔰𝔰 𝔬𝔣 𝔱𝔥𝔢 𝔫𝔦𝔤𝔥𝔱 𝔬𝔫𝔩𝔶 𝔊𝔬𝔡 𝔥𝔢𝔞𝔯𝔰 𝔶𝔬𝔲𝔯 𝔳𝔬𝔦𝔠𝔢 در تاریکے شب تنها خداست کہ صدایت را مے شنود :) 💗✨
شوهرم نیس رلمه ولی تو این یکسال رفتارای بدش : دوست داره حرف حرف خودش باشههرچیزی ک میخواد رو در آن وا ...

بدبخت زنش 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....
دست تو شلواره 🤦😔

میخاره؟😐

امضامو بخون💗یعنیا انقد که نی نی یار رو پست های من حساسه اگه به اون کاربری که به عزادارهای امام حسین میگه گدا گشنه هم توجه میکرد بد نبود:)💔 من یک ایرانیم و الگوی من توی ملی گرایی مصدق هست و الگوی من در وطن دوستی قاسم سلیمانی من با افتخار از تولید ملی کشورم حمایت می کنم می دونم خودکفایی سخته اما من حاضرم هزینه پیشرفت رو بپردازم ایران ساخته نمیشود مگر با عزم و غیرت جوانانش🔥من یک ایرانیم که دلم می‌خواست به جای این همه کافه چند تا کتابخونه داشتیم و اصلا از اینکه یه بچه مدرسه ای سیگار و بنگ بکشه خوشحال نیستم با وجود اینکه ما تو حیاطمون حوض فیروزه ای نداشتیم اما من دلم تنگه واسه اون زندگیا و از این سبک زندگی هم متنفرم🔥من یک دختر ایرانیم که از فرهنگ آریایی کشورم آگاهم اونجا که شیرین تو شاهنامه میگه مرا از هنر موی بد در نهان ، یا وقتی تهمینه از رستم درخواست ازدواج میکنه و در توصیف خودش میگه کس از پرده بیرون ندیدی مرا من الانم اصالت خودم رو فراموش نکردم🔥من یک ایرانیم هموطنامو دوست دارم اما میدونی از چی خجالت میکشم؟ از اون عده ای که میگن نژاد پرستن بدون اینکه بدونن اگه DNA تست بدن شباهت زیادی با افغان های عزیز دارن کسایی که بددهنی میکنن و فقط باعث افزایش خشونت و تعرض میشن و از این که تو غزه قحطیه مردم از شکم خودشون میزنن تا همسایشون سیر باشه اما اینجا تو ایران همین چند روز پیش به کسایی که پول ریختن واسه مسکن مهر و نگران بودن تو تاپیک ها میگفتن دنبال خونه مفتی ان🔥من یک ایرانیم و معتقدم باید از مشاغل آزاد پر درآمد و پزشک ها مالیات گرفته بشه تا قانون رو دور نزنن همونطور که مالیات کارمند و معلم از حقوقشون کم میشه تا حالا فکر کردی چرا هرچی ماشین های لاکچری و بریز و بپاش بعضیا بیشتر میشه تعداد کودکان کار و زباله گردها هم بیشتر میشه🔥 پی نوشت: من هر شب قرآن میخونم اگه میخوای به نیتت سه صفحه بخونم اسمتو بهم بگو🕊 من از چند تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن قطره زعفران و اسطوخودوس زردبند برای اعصاب قطره ایبروگل برای مشکلات گوارشی🌱
2706