2777
2789
عنوان

زنداداشم زندگیم رو بهم میرزه

244 بازدید | 9 پست

اخلاقش تغیر کرده 

حسود شده 

زیاد محل نمیزاره 

خواستگار برام میاد یکاری میکنه کع بهم بخوره هم خودش هم خونوادش 

چشم نداره ببینه یکی بهم پیشنهاد ازدواج یا دوستی بده 

مخصوصا اگه موقعیتش خوب باشه

یا یبار پسری که قبلا دوسش داشتم زنگ زد بهم داشت از حسودی دق میکرد از اون روز اون پسره دیگه پیداش نشد 

همیشه احترام به خونوادم میزاشت الان محل نمیزاره بی احترامی به خونوادم میکنه 

داداشم رو باهام بد کرده و....

دلیل این رفتاراش چیه واقعا؟ یکباره بدجنس شد

فقط حسادت ..تو میگی زن داداش؟من میگم خواهرم

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

فقط حسادت ..تو میگی زن داداش؟من میگم خواهرم

اینجوری نبود آخه حسادت چرا کاری به کار هم نداریم 

مامانم میگه دلش نمیخواد. تو یه ازدواج خوب بکنی یا پسری که دوسش داری باشی و خونوادشم نمیزارن مخصوصا مادرش

2803
اینجوری نبود آخه حسادت چرا کاری به کار هم نداریم مامانم میگه دلش نمیخواد. تو یه ازدواج خوب بکنی یا پ ...

مادرت درست میگه 

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
2804
خب چطوری حلش کنم همه خواستگارای خوبمو میپرونه

والا نمیدونم منم هنوز نتونسم حل کنم