2766
2764
عنوان

زنداداشم زندگیم رو بهم میرزه

235 بازدید | 9 پست

اخلاقش تغیر کرده 

حسود شده 

زیاد محل نمیزاره 

خواستگار برام میاد یکاری میکنه کع بهم بخوره هم خودش هم خونوادش 

چشم نداره ببینه یکی بهم پیشنهاد ازدواج یا دوستی بده 

مخصوصا اگه موقعیتش خوب باشه

یا یبار پسری که قبلا دوسش داشتم زنگ زد بهم داشت از حسودی دق میکرد از اون روز اون پسره دیگه پیداش نشد 

همیشه احترام به خونوادم میزاشت الان محل نمیزاره بی احترامی به خونوادم میکنه 

داداشم رو باهام بد کرده و....

دلیل این رفتاراش چیه واقعا؟ یکباره بدجنس شد

فقط حسادت ..تو میگی زن داداش؟من میگم خواهرم

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط حسادت ..تو میگی زن داداش؟من میگم خواهرم

اینجوری نبود آخه حسادت چرا کاری به کار هم نداریم 

مامانم میگه دلش نمیخواد. تو یه ازدواج خوب بکنی یا پسری که دوسش داری باشی و خونوادشم نمیزارن مخصوصا مادرش

اینجوری نبود آخه حسادت چرا کاری به کار هم نداریم مامانم میگه دلش نمیخواد. تو یه ازدواج خوب بکنی یا پ ...

مادرت درست میگه 

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
خب چطوری حلش کنم همه خواستگارای خوبمو میپرونه

والا نمیدونم منم هنوز نتونسم حل کنم