2777
2789

بزرگه؟

اگه اره نترکونش بترکونی عفونت میکنی 

بزار خود به خود از بین بره

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ خدای حس شیشماااااا👻 درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

یه کفش دارم خیلی هم قبلا پوشیدیم دیروز دو ساعت پام بود .پشت پامو میزد حالا دیشب پشت هر دو پا اندازه نخود تاول زده .کسی میدونه چکارش کنم امشب هم دعوتم نمیشه کفش پا کنم ؟!!!

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
اندازه نخود هست .این تاول هم مثل اون جوش صورت شده که وقت مهمونی سر کله پیدا میشه

وای اره😂

ولی بازم دست نزن جلوی ورود عفونتو میگیره

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ خدای حس شیشماااااا👻 درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
وای اره😂ولی بازم دست نزن جلوی ورود عفونتو میگیره

هفته پیش استخر میخواستم برم با دوستان خودمم قرار گذاشتم اینقدر عقب جلو کردیم تا روزش درست شد .

نشسته بودم لباس اتو میکردم زانو گرفت ب گوشه اتو حالا بیا تاول بزن اندازه نیم بند انگشت نرفتم دیگه اینم مثل اون شد .