2733
2734

من خودم عاشق کارهای مرحوم فهیمه رحیمی هستم ازاون بین پنجره رو ۷_8بارخوندم چندین بار هم تاوان عشق رو 

خداوندا مرا آن ده که آن به

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیییی خوندم .. خیلی از اسما یادم نمیاد .. ولی رمان شاه شطرنج و دوون جوانی و زیتونو دوس داشتم زیاااد

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2731

زیبای عرب...... یکی از مورد پسندام

تعصب، خودخواهی،تناقض،حماقت،افسردگی و... ؛صفاتی هستن که اگر هر کدوم رو داشته باشی باید بری روانپزشک نه اینکه بیایی اینجا و بهشون افتخار کنی!‏

گوژ پشت نتردام رو تو بچگی خوندم  دور از چشم مامانم از کتابخونه اش برداشتم چیزی ازش نفهمیدم فقط دلم میخواس اسمرالدا رو نجات بدم تا الان به همون شفافیت حس خوندنش برام مونده 

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭

من پیش از تو از جدیدا تو ذهنمه وگرنه که خیلی زیاد بودن. قدیما عاشقانه های ایرانی میخوندم الان دیگه بیشتر خارجی

ولی اسطوره رو مجازی خوندم بیییی نظییییر بود برام. هنوزم در حیرتم چرا پگاه جان چاپش نکرده چون فوق العادست

فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
2738

شخصا هیچ‌علاقه ای به کارهای خانم  فهیمه رحیمی ندارم. رمان های خارجی رو ترجیح میدم. 

خاطره انگیزترین رمانها: 

پیامی در بطری 

دفتر خاطرات 

زبان گلها

ذهن احمق مانند مردمک چشم می ماند,هرچقدر نور بیشتری به آن بتابد تنگ تر میشود.
سلام قدیما یه رمانی خوندم یا شایدم داستان واقعی از فکر کنم همین خانم فهیمه رحیمی به نام در جستج ...

بازگشت به خوشبختی

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2706