2777
2789
عنوان

لعنت به مهمونی که غذاتونمیخوره 😔😔

135210 بازدید | 1175 پست

من باخانواده شوهرم قطع رابطه ام دایی شوهرم شهردیگه اس هر3ماهی میادده روزمیمونن میرن تواین ده روزیه بارم مادرشوهرم مارونمیگه این دایی خودشیرین هم دعوتش میکنی بازن وبچه اش میگه اگه مادرشوهرم نیادنمیام 😏شوهرم هرازگاهی سفرکاری میره اونجاخونه داییش یه شب میمونه براهمین هردفعه میادتوهرشرایطی باشیم بایددعوتش کنیم مادرشوهرمیمونم که اصلالب به غذانمیزنه میادفقط چای ومیوه میخوره دست به غذای من نمیزنه بقیه هم خیلی خیلی کم میخورن اندازه بچه کوچیک قشنگ بهت توهین میکنن بارهاسراین مسئله باشوهرم بحث کردم که چرااینقدمنوکوچیک میکنی دستپختم خوبه ولی مادرشوهرم لب نمیزنه میره کنارسفره میشینه یانون ماست میخوره نهایت هرچی بقیه میگن بادعوا ودادوبیدادمیگه نمیخوام مگه زوری 😏

وا درگیری دارن با خودشون پس دیگه چرا میان خونه ت؟

❤️چجوری میشه یکی رو که بیشتر سالای عمرتو باهاش زندگی کردی اینقدررر نامرد ازآب در بیاد❤️چقدر سکوت سخته وقتی پراز حرفی ❤️تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                             میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

از این ب بعد خیلی کمتر غذا درست تا مادرشوهرت اومد یه کاسه ماست و یه تیکه نون بذار جلوش بگو میدونم شما نمیخورید براتون ماست اوردم 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... ! رویاهای خودتان را بسازید درغیر این صورت فرد دیگری شما را برای ساختن رویاهایش به کارخواهدگرفت-
2803
2804
منم دوشب پیش خونه یکی دعوت بودیم زیاد بودیم ن فقط ما..بازم هیچیی نخوردممم چون چندشم میشه از خونه و ظ ...

عزیزم من توتمیزی وکدبانویی زبانزدام این ازعمدنمیخوره که منوتحقیرکنه

2805

عذا از بیرون بگیر یک بار اگر دفعه بعد بازم نخوردن بدون مشکل از دستپختت نیست.

اگر بازم نخوردن دفعه بعد همون نون و ماست رو بیار بگو میدونم شما عادت به نون و ماست دارید ؟

بقیه جاها هم نمیخورن ؟ 

2801