2766
2764

اگه نترسی نصف راهو رفتی

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸چقدر این روزا استرس دارم و مرددم... عادت کردن خیلی چیز بدیه! این روزا سخت درگیر دل کندن از این عادتها هستم. خدایا قوت قلبم باش💗 حدودا ۲هفته از این امضا میگذره(امروز ۱۶تیر ۴۰۳) تصور تغییر سخته اما پروانه شدن بسیار زیباست🦋

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

من با ارزیاب هایی که می‌شناختم حرف زدم میگفتن اعتماد به نفس خیلی مهمه

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

بترسی دست و پاتو گم میکنی خراب کاری میکنی. کاملا آروم و با اعتماد بنفس برو. نمیخوان بلایی سرت بیارن پس ارامش داشته باش‌. همین بدیهیات که هممون اکثرا بلدیم 

خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من
خب پس من ردم😭😭😭😭😭😭😭😭😭

نه هنوز خیلی فرصت داری 

توی تلگرام سرچ کن بهت میگن چیکار کنی میتونی تمرین کنی 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
خیلی اعتماد به نفسم کمه و هل میشم

همون دیگه

چیزی ک بیشتر اطلاعاتت مهمه نحوه بیان، زبان بدن، کلا پرفورمنسته

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸چقدر این روزا استرس دارم و مرددم... عادت کردن خیلی چیز بدیه! این روزا سخت درگیر دل کندن از این عادتها هستم. خدایا قوت قلبم باش💗 حدودا ۲هفته از این امضا میگذره(امروز ۱۶تیر ۴۰۳) تصور تغییر سخته اما پروانه شدن بسیار زیباست🦋
😣😣😣

مصاحبه چی؟

فرهنگیان

لباست ک مهمه

بسه ب شهرت چاد ر هم داشته باشی مهمتر

بعد علاقه نشون بده ب کارت

برای همین ی سری لوارم اموزشی با خودت ببر، خلاقانه و مشتاق خودتو نشون بده..

اعتماد بنفس داشته باش. اداشو دربیار کم کم میشه 

2706