2733
2764

من اول ک بدم میاد    بعدشم اصلا بلد نیستم  کجاشو باید بردارم  کجاشو باید ببرم😐😐

اوایل خونه مادرشوهرم اینا   جاری هام خیلی تعجب میکردن 

خودشون اینطوری نبودن

من از کله گوسفند هم چندشم میشه

اونا کله رو تمیز میکردن و میشستن و میپختن

کسی مثل من هست  یا همتون کد بانو هستین😐

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه من ماهی پاک میکنم ولی از مرغ بدم میاد!

مرغ رو که مرغ فروشی خودش اماده میکنه خرد شده تحویل میده ولی همونم میخوام قشنگ تمیزش کنم نمیتونم تموم تنم مور مو  میشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

من نه بلدم نه میکنم تازه پختشو یاد گرفتم 😑15 سالمه دیگه😆 

من همونیم که ازش میترسیدم 😈....من همونیم که لبخندشو چاقو تراشید🔪....من همونیم که هنوز میگم همه دخترا عروسکن ولی من آنابلم💀....من همونیم که هرروز صبح وقتی پاهام زمین رو لمس میکنه شیطان میگه :اوه لعنتی باز بیدارشد🔫....من همونیم که هنوز میگم اگر نزنی میزننت👊....من همونیم که از کوچه بیشتر از مدرسه یاد گرفتم 🔫....من همونیم که برای هیچ احدی زانو نمیزنم حتی اگر تمام مردم جهان رو زانو هاشون راه برن😈....من همونیم که اولش رنجیدم ولی تهش شیک خندیدم 🔪....من همونیم که انتقام رو قبول دارم🔫....من همونیم که اگه به فکر دور زنم باشی باید قبلش بدونی خیلیا پیش من دوره دیدن🔫....من همونیم که همیشه بر میگردم😈....من همونیم که اگه یه رفیق واقعی داشته باشم هزارتا فداکاری براش میکنم ولی وای به روزی که بهم خیانت کنه 🔪🔫....من همون🔪😈🔫هستم .....❌11❌.❌HTX❌.....

منم سالها چندشم میشد و بلد نبودم.یکبار برای یه نذری چاره ای نداشتم.مرغ خورد شده م کم اومد تو شرایطی بودم که ناچار بودم انجام بدم وگرنه دیر میشد شروع کردم با توکل بر خدا و اتفاقا بعد از اون چند بار انجام دادم چون حس بدم رفت😄

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

من دست به گوشت خام نمیزنم

عید امسال همسرم بیمار شدن خیلی هنر کردم با عوق زدن گوشت پختم

جاری ام قشنگ بلدن ماهی و مرغ و گوسفند پاک کنن و بسته بندی کنن

ادمها فرق دارن

ایشونم روز اول تعجب میکردن

ولی الان عادت کردن

مادرشوهرم عیدا برامون گوشت قرمز خرد میکنن و بسته بندی میکنن

2706