2733
2771
عنوان

نظرتون راجع به همچبن زنی چیه

198 بازدید | 15 پست

زن و شوهری که در ظاهر باهم خیلی خوبن .شوهره به شهر دیگس ‌هر هفته میان شهر خودشون که مامان باباشون اونجا ساکنن .بازم بااین ووجود زنه همش میمونه خونه باباش و شوهرش تنها میزه شهر محل کارش .کل هفته تنهاست .شوهره هم مریضی اصاب و غذد گرفته اما تو جمع که هوای زنشو داره زنه هم میگه شوهرم گفته بمون.نظرتون چبه ؟

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظرم اینه یه جای کارشون میلنگه

اره ولی در ظاهر باهم خیلی خوبن و هیچ مشکلی ندارن .زنه هم خیلیییی از شوهرش تعریف میکنه و میگه هلییییییی هوامو داره .من موندم چرا بابد شوهرشو تنها بزاره همش خونه باباش باشه .اگه من همچین شوهری داشتم پیشمیموندم و تنهاش نمیزاشتم

تو زندگیشون نیستم نظر ندارم

اخه مبگم اگه کسی از زندگیش راضی باشه چحور حاضر میشه شوهرشو تنها بزاره .یا شوهره چقد اجازه میده زنش اصلا نیاد خونش همش خونه باباش باشه

اره ولی در ظاهر باهم خیلی خوبن و هیچ مشکلی ندارن .زنه هم خیلیییی از شوهرش تعریف میکنه و میگه هلییییی ...

همونی ک خیلی مشکل داره بزشتر تعریف میکنه چون میترسه بقیه هم متوجه سستی زندگیشون بشن و اینجوری میخواد افکار بقیه رو کنترل کنه

به فلک میرسد از روی چو خورشید تو نور ❤️قل هوالله و احد چشم بد از روی تو دور 
متوجه نشدم یعنی خانمه خونه پدرشوهراینا نمیره و فقط خونه پدرخودش میره و گاهی هم می مونه اونجا آقاتنه ...

چرا خونه پدر شوعرش هم مبره .بعد شوهرش برمیگرده شهر محل کارش که خونشون اونجاست و ولی زن و بچه ها باهاش نمیرن اکثر اوقات .میمونه خونه باباش

همونی ک خیلی مشکل داره بزشتر تعریف میکنه چون میترسه بقیه هم متوجه سستی زندگیشون بشن و اینجوری میخواد ...

اخه میبینم شوهرشم هواشو داره .اما مادرشوهرش گفته بود چندبار میخواسته طلاقش بده .از اون ور دیدم وقتی زنه رفته خونه فامیلاش شوهره به مامانش گفته زنگش نزن پسرتو تنها گذاشته رفته 

اخه میبینم شوهرشم هواشو داره .اما مادرشوهرش گفته بود چندبار میخواسته طلاقش بده .از اون ور دیدم وقتی ...

انقد ادم میشناسم ک جلو بقیه خوب رفتار میکنن ولی هر روز جنگ و دعوا دارن 

به فلک میرسد از روی چو خورشید تو نور ❤️قل هوالله و احد چشم بد از روی تو دور 

[QUOTE=343313735]همونی ک خیلی مشکل داره بزشتر تعریف میکنه چون میترسه بقیه هم متوجه سستی زندگیشون بشن و اینجوری میخواد ...[/QUOTمن تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که مرده زیاد میلی جنسی نداره والا کسی که میلی جنسی داشته باشه نمیتونه انقد دوری زنشو تحمل کنه ‌البتهبچه هم دارن

انقد ادم میشناسم ک جلو بقیه خوب رفتار میکنن ولی هر روز جنگ و دعوا دارن

من دوس ندارم دعوایی باشن ولی خانومه چند بار پز رفتار شوهرشو به من داده .مثلا میگفت شوعرم باردار بودم نمیزاشت دست به سیاه سفید بزنم .

2706