2777
2789
عنوان

دعوا با شوهر در حاملگی

1109 بازدید | 26 پست

سلام الان دعوام شد باهاش حامله ام زیر دلم درد گرفته نفس نفس میزنم شوخی شوخی دعوامون شد سر هیچی بعدش هر چی از دهنمون دراومد گفتیم به هم کثافت تا چیزی میشه میگه با لگد میزنم ب شکمت 

چقدر ناراحت میشم که آقایان به خانم باردار هم رحم نمیکنن 

خب مسلمون بچه خودته 

حیوانات اینقدر قشنگ مراقب جنس ماده خودشون هستن که انسان لذت میبره 

ی مرغ و خروس   

الحمدلله رب العالمین ...

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
من خیلی عصبانیم نمیتونم فیلم بازی کنم

من یه بار اینجوری کردم خیلی نتیجه خوبی داد دیگه از این غلطا نکرد احساس عذاب وجدان میکنن

به کاکتوس که زیاد آب بدی، خراب می‌شه؛ حکایت محبت کردن به یه‌سری از آدمای زندگیمونه :)                                این که عوض شدی ترس منه شدی بازی دست همه ..میزاری میری بی من .توکه میدونی سخته غمت .از تو دیگه چی سهم منه؟
2805
من یه بار اینجوری کردم خیلی نتیجه خوبی داد دیگه از این غلطا نکرد احساس عذاب وجدان میکنن

اره منم سر اینکه همش کارای مامان باش رو میکرد اینطور بازی کردم بعدش دیگه آدم شد. شایدم امشب ی دور این بازی رو برم فردا میخوایم بریم ی شهر دیگه دکتر میخواد مادر شم بیاره با خودش ک اون بره خونه خواهرشوهرم.  مطمئنم مادرشوهر بیاد جاری و بچه هاش هم باهاشون میان 

2801