2733
2771
عنوان

دعوا با شوهر در حاملگی

796 بازدید | 26 پست

سلام الان دعوام شد باهاش حامله ام زیر دلم درد گرفته نفس نفس میزنم شوخی شوخی دعوامون شد سر هیچی بعدش هر چی از دهنمون دراومد گفتیم به هم کثافت تا چیزی میشه میگه با لگد میزنم ب شکمت 

چقدر ناراحت میشم که آقایان به خانم باردار هم رحم نمیکنن 

خب مسلمون بچه خودته 

حیوانات اینقدر قشنگ مراقب جنس ماده خودشون هستن که انسان لذت میبره 

ی مرغ و خروس   

الحمدلله رب العالمین ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای ساده 😅 بچسب ب شکم و کمرت بزن زیر گریه ادا دربیار . چرا گوشی دستت گرفتی . شکم درد عادیه بعد استرس منم ی بار با شوهرم بحثم شد زیر دلم یکم درد میکرد ولی من ننه من غریبه بازی در اوردم ک نگو 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خیلی عصبانیم نمیتونم فیلم بازی کنم

من یه بار اینجوری کردم خیلی نتیجه خوبی داد دیگه از این غلطا نکرد احساس عذاب وجدان میکنن

به کاکتوس که زیاد آب بدی، خراب می‌شه؛ حکایت محبت کردن به یه‌سری از آدمای زندگیمونه :)  ️
من خیلی عصبانیم نمیتونم فیلم بازی کنم

پاشو برو دستشویی بیا بشین الکی گریه کن بگو خون دیدم دراز بکش بگو خدا ذلیلت کنه بچه ت رو کشتی 😅 پاشو دختر یکم مکر زنانه ب کار ببر خامت بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه بار اینجوری کردم خیلی نتیجه خوبی داد دیگه از این غلطا نکرد احساس عذاب وجدان میکنن

اره منم سر اینکه همش کارای مامان باش رو میکرد اینطور بازی کردم بعدش دیگه آدم شد. شایدم امشب ی دور این بازی رو برم فردا میخوایم بریم ی شهر دیگه دکتر میخواد مادر شم بیاره با خودش ک اون بره خونه خواهرشوهرم.  مطمئنم مادرشوهر بیاد جاری و بچه هاش هم باهاشون میان 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706