2733
2739
عنوان

خواستگار و اندام

| مشاهده متن کامل بحث + 18048 بازدید | 83 پست
والا بله اگر نگین شعاره ما فققط و فققط ایمان برامون مهم بود انتخاب جفتمون هم بر همین اساس بود شو ...

حرف شما خیلی عجیبه برام! من که به نظرم زن و شوهر باید حتما برای هم جذاب باشن چه فایده ای داره که مرد دلش برای چهره و هیکل زنای دیگه غنج بره و به خاطر ایمان پایبند باشه به زنش؟؟؟ اینکه آدم ظاهر همسرش رو دوست داشته باشه هیچ ارتباطی به ایمان و اینجور چیزا نداره.

In God we trust
تحصیلات  بیشتر تاثیر داره یا اندام

استارتر جان اگه نظر منو میخوای اندام. تحصیلات جزء آخرین معیاراست برا دختر. ولی منظورم این نیست که همه لاغر می پسندن دایی خودم همیشه میگفت زنم باید چاق باشه الانم زنش خیلی درشت تر از خودشه

In God we trust

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا بله اگر نگین شعاره ما فققط و فققط ایمان برامون مهم بود انتخاب جفتمون هم بر همین اساس بود شو ...

من همیشه فکر میکنم اینجور مردا برای به گناه نیفتادن ازدواج میکنن دنبال عشق نیستن. البته امیدوارم زندگی شما عالی و پر عشق باشه

In God we trust
2728

بستگی داره ملاک طرف چی باشه و درجه ی اهمیت ظاهر برای طرف مقابل چقدر باشه خانومام خیلیاشون براشون مهمه همسرشون چه اندامی داشته باشه پس سریع نگین نه مگه چاقه چیه یا لاغره همه چی بستگی به معیارای طرف مقابل داره

یک عدد ورزشکار😀💪💪💪💪 

بى تاثير نيست

ولى اينجورى هم نيست بگم يه دختر چاق خواستگار نداره اتفاقا توى نزديكانم هستن كه ازدواج كردن همسراشونم لاغرن خيلى هم خوبو خوشبختن رفتار اخلاق منش چيزيه كه نميشه عوض كرد  عزيزم

یکی از اقوام ما پسره اندام خوبی داره .

داماد شد و مارو برای عروسی دعوت کرد

وقتی عروسو دیدم دیدیدم که نسبتا زیاد تپل بود.

انتخاب خود اقاپسرم بوده . فک کنم

به امید روزی که به ارزوهامون برسم😌☺🙂
اندام و هيكل خوبه كه خوووب باشه ولى خواستگار خوب و مناسب به نظرم ربطى نداره  بله عزيزم ديدم خي ...

الان من توی چندتا سایت رفتم ولی همه میگن ی پسر تحصیل کرده و خوش هیکل نمیره ی دختر چاق و بگیره اخه مگه ما چاقا چیکار کردیم ک انقد باهامون بد رفتار میشه 😔

2738
اگ دیدی کسی درصدی اندام براش مهمه بدون هیچ فکری ردش کن

پس دیدن چهره همسر شما دیدن داره،  چون با این تفکر کودکانه شما اندام و چهره برات مهم نبوده و همسرت احتمالا کور و کچل و بدترکیب هست