2733
2734
عنوان

خواستگار و اندام

18047 بازدید | 83 پست

سلام خانم ها اندام و تیپ یک دختر چه قدر تاثیر داره در داشتن خواستگار مناسب؟

شما دیدین یک دختر چاق کیس مناسب برای ازدواج داشته باشه و شوهرش مناسب و تحصیل کرده باشه؟

اندام و هيكل خوبه كه خوووب باشه ولى خواستگار خوب و مناسب به نظرم ربطى نداره 

بله عزيزم ديدم خيلى هم الان خوبو خوشبختن

چشام تاره تارو دلم روشنه،دلم روشنه چون خدا با منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کم دیدم اینجوری راستش

همه زن ایده آل میخوان، اونایی که فکر میکنن شوهرشون چاق دوست داره عكس العمل شوهرشونو به زنای جذاب ببینن 😶

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
اگ دیدی کسی درصدی اندام براش مهمه بدون هیچ فکری ردش کن

من یه خواستگار داشتم اول از همه گفت میشه یکم چادرتونو باز تر بگیرین گفتم برا چی گفت اندام برام خیلی مهمه 😕😕بیشعور منم بیشتر خودمو گرفتم 

Don’t believe your sense of first meeting never.
2738

بنظرم کسی که بد هیکله باید حداقل رو خصوصیات دیگش بیشتر کار کنه، دیدم زنی که چهره و اندام مناسبی نداره اما فوق العاده مهربون و خوش اخلاق و صبور

در غیر اینصورت خب خیلی وجهه بدی داره 

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
2706