2737
2734
عنوان

خواستگار و اندام

| مشاهده متن کامل بحث + 18048 بازدید | 83 پست
ادم اندامش چه تربچه چه هویج اگه به خودش برسه کاملا میشه مردو طرف خودش بکشه حتی اگه بالاتنش تخت باشه ...

عزیزم اتفاقا دختر داییم ازیناس که خیلی هم به خودش میرسه بلده چی بپوشه😉ولی بنده خدا شوهرش بوووقه خیلی سرده ولی واقعا دوس داره زنشو.میگم که مردا با هم فرق میکنن

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
عزیزم اتفاقا دختر داییم ازیناس که خیلی هم به خودش میرسه بلده چی بپوشه😉ولی بنده خدا شوهرش بوووقه خیل ...

چه بد

اینقدر تو این نی نی سایت از مردا و مادر شوهر اینا گفتن ادم میترسه ازدواج کنه 😐😥😥😥

Don’t believe your sense of first meeting never.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ دیدی کسی درصدی اندام براش مهمه بدون هیچ فکری ردش کن

چرا اینطوری فک میکنی؟ ینی میخای بگی زیبایی هیچ نقشی توی انتخاب نداره؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728

عزیزم اگر دوست داری وزنتو کم کنی که اعتماد به نفست بالا بره بهتره از میوه وسبزی وغذاهای سالم شروع کنی واگر اهل فست فود واینجور چیزا هستی دیگه ادامه ندی وبزاری کنار .

کلاسهای ایروبیک وپیاده روی تند هم خیلی خوبه.اگر بتونی بیست روز خودتو به سالم و کم خوری (یعنی وقتی که هنوز سیر نشدی دست از غذا بکشی) وخوردن شام سبک  واستفاده از میوه وسبزیجات در میان وعده ها و ورزش عادت بدی کم کم برات میشه یه رویه و مطمئن باش خیلی زود نتیجه میگیری.

دلتنگم و با هیچ کسی میل سخننیست کس در همه آفاق به دلتنگی من نیست
چه بد اینقدر تو این نی نی سایت از مردا و مادر شوهر اینا گفتن ادم میترسه ازدواج کنه 😐😥😥😥

اره بده واقعا .البته الان روی دخترها بازتر شده و بهتر میتونن طرف مقابلو بسنجن.والا جدیدا شنیدن توی خواستگاری بحث سرد یا گرم بودن جنسی هم میکنن میگن این حقمونه بدونیم!خب البته بیراه هم نمیگن

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
2740
نباید داشته باشه

برای خودتونم صادقه حرفتون؟ینی اگه یه اقایی بیاد براتون خاستگاری ک قد کوتاه و چاق و کچل باشه. و یه اقایی ک هیکل و تناسب اندام داره.با شرایط برابر.شما کدومو انتخاب میکنین؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
اره بده واقعا .البته الان روی دخترها بازتر شده و بهتر میتونن طرف مقابلو بسنجن.والا جدیدا شنیدن توی خ ...

اره پرسیدن البته پسرا بیشتر میپرسن که من اصلا خوشم نمیاد ازین جورا بازم ادم هر چقدر تحقیق و شناخت نگران کنندی

Don’t believe your sense of first meeting never.

یعنی چی فردا آدم تو زندگی زایمان میکنه چاق میشه شیر میده چاقومیشه 

اونوقت باید طلاقش داد😒😒😒

بلع دیدم اصن به اندام ربطی نداره 

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
برای خودتونم صادقه حرفتون؟ینی اگه یه اقایی بیاد براتون خاستگاری ک قد کوتاه و چاق و کچل باشه. و یه اق ...

والا بله

اگر نگین شعاره

ما فققط و فققط ایمان برامون مهم بود

انتخاب جفتمون هم بر همین اساس بود

شوهرم اصلا قیافه و اندام من رو ندیدن

ی چیزی بگم تورو خدا نگید دروغه والا راست میگم دختر خالم بیش از حد چاقه یعنی بیش از حد ها به نظرم 120 کیلو هست 

7بار تامزد کرد بهم خورد ی بارم عقد کرد جداشد اماالان ازدواج کرده با ی کیس مناسب و خوشبخته خداروشکر