2777
2789
عنوان

چرا بمن زن نمیدن

42683 بازدید | 656 پست

توف تو این شانس 

خودم خونه دارم میخوام ماشین بخرم کار آزاد درآمد خوب 

پدرم هم پولداره 

قیافه هم خوشگل 

با هزار بدبختی خانوادم راضی کردم خواستگاری کنن نشد 

توف تو این شانس چرا اینقدر بدبختم 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

چون حتما فهمیدن عضونی نی سایتی 

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2804

چون اینجایی😂

چقدتنهاشدیم‌که‌دردامونوتودیوارمجازی‌مینویسیم:)🌕   ازادی‌کلمه‌زیباییه‌که‌حتی‌حاضرنیست‌حروفش به‌هم‌وصل‌بشه.        من جایی باختم که فک میکردم دارم به آرزوهام میرسم🌌           کاربری دست ²نفره M&A💞
2805

شما اول دختر مورد نظرتو پیدا کن،

اول با خودش صحبتای اولیه رو بکن

بعد اگه راضی بود ب خانوادش بگو

یه کاره پا میشی میری خاستگاری،شاید دختر مردم کس دیگه ای رو بخواد

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.

خب طرف مقابل ت هم حق انتخاب داره

با یه خاستگاری انقدر اخ و تف نکن

همه چی پول نیست

انشالله هر جا همدیگه رو خوشبخت میکنید قسمتت بشه

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
2801