2733
2739
دوستمم ماه پیش باهاش عمل کرد...اونم خیلی راضیه

می تونی بری مطب مراجعینشو ببینی که واسه معاینه دوره ای میرن و با دکتر هم صحبت کنی که خیلی خوب و با حوصله سوالاتونو جواب میدن

دنیا همان یک لحظه بود!... آن دم که چشمانت مرا، از عمق چشمانم ربود💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من دهم پیش ابیانه عمل کردم.

کلا پروسه خیلی پراسترسیه این جراحی بینی و باید بعدش هم خیلی صبور بود...الان ورم داره ولی بعد از ده روز من تقریبا راضیم..یعنی از شکل قبلی بینی الان خیلی بهتر شده.

فقط همونطور که بچه ها هم گفته بودند دکتر ابیانه خیلی قوس نمیده و تو کار عروسکی نیست. طبیعی عمل میکنه.

نه عزيزم اصلا استرس نداشته باش منم اون موقع ها خيلي استرس داشتم در حدي كه ميك ساعت قبل از عمل منصرف شده بودم😂 مخصوصا كه من از نبريز اومده بودم برا عمل خيلي سختم بود ولي با اين وجود واقعا كارش بي نظيره بازم تو كلينيك عمل ميكنه؟

من دهم پیش ابیانه عمل کردم. کلا پروسه خیلی پراسترسیه این جراحی بینی و باید بعدش هم خیلی صبور بود... ...

الان کاراشو دیدم فوق العاده خوب بود...ولی جراح پلاستیکه..ریسکیه یکم...شما مشکل تنفسی نداری؟

2706