2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من محبی رو نمیدونم اما خودم پیش دکتر قارونی عمل کردم،خدا خیرش بده منکه راضیم ازش خداروشکر

توی چندین باری که مطبش رفتم یه دونه ناراضی هم ندیدم

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
2731

میگم یه چیزایی...

روز اول و دوم اگر یک مقداری خونریزی داشته باشی طبیعیه..نترسی ها...فقط اگر دیدی خونریزی داره آب آناناس نخور بیشترش میکنه..

واسه بعد از عمل هم میگن آب آلوئه ورا یا آب آناناس ولی فکر میکنم به خاطر ریسک افزایش خونریزی آب آلوئه ورا ببری بهتر باشه.

اگر بعد از عمل احساس کردی حتی یک مقدار حالت تهوع داری و نمیتونی خوب آبمیوه بخوری همون موقع بگو که سریع یه ضد تهوع بریزن تو سرمت...چون کلی باید آبمیوه جات بخوری.

آب کرفس هم دکتر بهم گفت هفته اول بهتر بود نمیخوردی چون ضعف شدید میاره و از هفته دوم ماکزیمم روزی یک لیوان.

راستی 3شنبه که گچمو باز کرد، اولش فکر کردم خیلی وحشناک شدم و دلم میخواست گریه کنم خیییلی بد و کج و کوله و متورم..(یاد حرفای دوستان افتادم که گفته بودن اینارو)

دکتر خندید گفت ورمش بخوابه درست میشه..ولی من ترسیدم و گفتم حتما از شانسم سر بینی من گند زده...🙈🙈🙈 ولی الان بعد از 10روز راضیم.

راستی هرچی بیشتر استخون بتراشن بیشتر کبودی داره و کبودی از روز دوم شروع میشه و اوجش روز سومه بعد کم میشه.

اگر بتونی تقریبا نشسته بخوابی خیلی زودتر ورمت میره. دو روز قبل از این بالشت پشت گردنی ها گرفتم...خیییییلی عالی بود. نمیذاشت سرم هم بچرخه. من 3تا بالش پشتم گذاشتم...یه کوسن کوچیک تو گودی کمر...عالیه...

راستی دستگاه بخور سرد واسه روز اول و شبش و شب دوم عالیه...که تامپون نمیذاره خوب نفس بکشی..ولی بعدش دیگه نباید استفاده بشه. چون رطوبت ورمو بیشتر میکنه.

حموم داغ هم اصلا نرو...کلن از بخار دوری کن.

ببخشید طولانی شد🙈🙈🙈

من محبی رو نمیدونم اما خودم پیش دکتر قارونی عمل کردم،خدا خیرش بده منکه راضیم ازش خداروشکر توی چندین ...

قارونی من ی آرایشگریو میشناسم میرم پیشش...اون با قارونی عمل کرده افتضاح شده...اففففتضاااح...ی بارم ترمیم کرده بازم خوب نشده...البته همه دکترا یکی دوتا کر خرابی دارن..چون قارونیم دکتر معروفیه

2740
قارونی من ی آرایشگریو میشناسم میرم پیشش...اون با قارونی عمل کرده افتضاح شده...اففففتضاااح...ی بارم ت ...

والا نمیدونم من خودم اصلا ناراضی ندیدم ازش اما خب اره عزیزم هیچ دکتری ۱۰۰% همه ی کاراش خوب نیست

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
2706