2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من اگه می خوای دکتر خوب پیدا کنی باید خیلی نمونه کاراشو ببینی . دوستم پیش دکتر شیرازی عمل کرد و راضیه چون از نمونه کاراش فهمید دکتر تو چه سبکی کار می کنه . خداییش نمونه کاراش خوبن من که سایتشو دنبال می کنم. نمونه هاشو دوست دارم . حالا میذارم خودتونم ببینید . 

http://dr-shirazi.com/

2731

من پیش بنیادی عمل کردم اگه طبیعی پسندی گزینه خوبیه

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

من پیش دکتر قارونی عمل کردم اسفند ماه 95 بعد دو سال و نیم بینیم کجه....نمیگم دکتر بدیه ولی خب من دماغم با اینکه قوسش خوبه و پهن نیست ولی کجه کج.

سمت مطب دکتر افلاکی هم نرسد که دوست من بعد دو بار عمل پیش ایشون هنوز هم مشکل داره نیم رخ رو خوب درمیاره ولی تمام رخ پهن و افتضاح....تازه سوراخ دماغاشم تا به تا شده 

به نظر من دکتر نسرین راستا خیلی خوبه 

من پیششون عمل کردم 

هم خوش اخلاقن هم کارشون خیلی عااالیه 

من خودم از مشاوره هایی که تو تلویزیون میدادن پیداشون کردم

شماره اشو میذارم اگر خواستید زنگ بزنید مطب واسه مشاوره وقت بگیرید. 

09337174804

02188683300

2738

دوستان دکتر گیلدا گیوه چی رو میشناسید ؟ یکی از دوستای من پیش ایشون عمل کرده به منم گفته خیلی دکتر خوبیه من خدا بخواد بعد عید میخوام عمل کنم 

شما اطلاعاتی از ایشون دارید شماره ای آدرسی دارید ؟

من دهم پیش ابیانه عمل کردم. کلا پروسه خیلی پراسترسیه این جراحی بینی و باید بعدش هم خیلی صبور بود... ...

عزیزم میشه خواهش کنم عکس بینیتو ببینم؟ میخوام برم پیشش مشاوره ولی خیلی میترسم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
من محبی رو نمیدونم اما خودم پیش دکتر قارونی عمل کردم،خدا خیرش بده منکه راضیم ازش خداروشکر توی چندین ...

عزیزم شما پیش قارونی عمل کردین بینی تون گوشتی بود،هنوزم راضی هستین؟

سلام بینی تو عمل کردی ؟ میشه بگی چطور شده 

سلام..من تا الان چک نکرده بودم اینجا رو..خیلی گذشته ولی بگم که واااقعا راضیم دستش درد نکنه خیلی طبیعی و قشنگ شده خواهرمم رفت پیشش عمل کرد

عزیزم شما پیش قارونی عمل کردین بینی تون گوشتی بود،هنوزم راضی هستین؟

سلام عزیزم 

اره من پیش دکتر قارونی عمل کردم و هنوزم راضی هستم خداروشکر

بینی هم استخونی_غضروفی بود

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
2706