2733
2734
عنوان

امشب شوهرم گفت یکی دیگ رو دوست دارم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 97779 بازدید | 445 پست
تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن ماهم تو دعوا ازین حرفا می‌زنیم شوهر منم ازین حرفا میزنه میگم پس بیخود کردی ...

سلام دوست من 

این همه حرمت شکنی میکنید میگید تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن

خوب چرا باید رابطه خراب باشه که بی حرمتی پیش بیاد

شمارو نمیدونم ولی کلی باعث رنجش میشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

هیچوقت اجازه نده در مورد قبل ازدواج حرف بزنه وقتی چیزی گفت بگو اگه اون خوب بود اونو میگرفتی

غلط کردی اومدی زندگی مو خراب کنی بعدم یکبار برای همیشه بگو  ایندفه رو نادیده میگیرم ولیخط قرمزمه که بخوای از این حرفا بزنی 

یکبار اول ازدواجم به شوهرم گفتم نه من خوشگلترین زن دنیام نه تو بهترین مرد دنیا ولی ما الان مال همیم پس مراقب رفتار وحرف زدنمون باشیم و وفادار میمونیم

2740

من نمی‌فهمم این هممممه دوست دختر و دوست پسر داشتن روی زندگی آینده آدما اثر میذاره ، چرا هنوز جوونا اینکارو میکنن

هرروز یکی تاپیک میزنه راجع به دوست دختر سابق شوهرش

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
گفت اونو دوس داره منی ک با همه بدبختیاش و نداریهاش کنارش بودم منی ک شاید دارو نداشتم ب دستم بزنم اگز ...

اخر چیشد؟ اومد خونه؟چی گفت

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
2706