2733
2734
عنوان

امشب شوهرم گفت یکی دیگ رو دوست دارم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 98047 بازدید | 448 پست
حالا زن قبلی شوهر من دختر خالشه هروقت همو می بینن دست میدن روبوسی میکنن!

😐😐😐😐 واکنش تو چیه😐😐😐😐😐😐 مردم چه مسخره‍ن🙄 زورم اومد

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
ثابت نه ،ب خودش آره ب دادگاه نه

خب اگه نتونی با مدرک ثابت کنی دیگه نمیشه! نمی‌تونیم طرفو بزنیم اعتراف کنه که ☺️. سه تا راه داری ؛ بی‌خیال و بی‌توجه زندگی کنی ! ۲. جدا شی ۳. حقشو بذاری کف دستش!☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من راه اول رو انتخاب کردم

خب برا چی؟ اگه وضعیت مالیش خوبه (که مطمئنم خوبه وگرنه دنبال این کارا نمی‌رفت) مهریه‌تو ازش بگیر! ببخشید چند سال اختلاف سنی دارین؟

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
2731
خب برا چی؟ اگه وضعیت مالیش خوبه (که مطمئنم خوبه وگرنه دنبال این کارا نمی‌رفت) مهریه‌تو ازش بگیر! ببخ ...

دو سال اختلاف سنی،بابام اجازه نمیده بگیرم بخام بگیرم خب طلاقم میده منم بچه دارم نمیخام جدا بشم

INFP(رویا پرداز)ScPD
دو سال اختلاف سنی،بابام اجازه نمیده بگیرم بخام بگیرم خب طلاقم میده منم بچه دارم نمیخام جدا بشم

ای خدااا 😔 دو سال اختلاف سنی خب یعنی اونم بچه‌س! پس چشه؟! چرا اینجوری می‌کنه؟

نمیدونم

خب ببین همین نمی‌دونم خیلی خیلی خیلی معنا داره! 

اگه تو که خانومشی نمی‌دونی یعنی خیلی با هم فاصله دارین! درست میگم؟!

2740

چه حس وحشتناکی من کاملا درکت میکنم قبلاً شوهرمن از خواهرم تقلید میکرد که دردش خیلی خیلی زیاد بود چون هردو جونم بودن😔منم مثه تو میخواستم بارفتارم متوجه شه و تو تنهایی واس خودم زار میزدم ولی به کمک چندین مشاور تکلیف زندگیمو مشخص شد که الان به شمام میگم انشاالله که به دردتون میخوره 

عزیزم حتما باهاش حرف بزن و بهش بگو که این مسایل ناراحتت می‌کنه ، راجب اینکه چجوری باید شروع کنی هم یه تاپیک زدم میتونی نگاه کنی و بگو بهش که مثلاً اینکه تو منو با نامزد سابقت مقایسه کنی یا راجبش تو زندگی مشترک مون حرف بزنی ناراحتم می‌کنه و اینجوری حس اعتمادم نسبت بهت از بین میره، من گذشتن رو می‌دونم ولی دیگه گذشته الان ماییم که باهمیم چه فرقی می‌کنه که من دوست پسرم کی بوده یا تو؟! مهم الانمونه لطفا وقتی از چیزی ناراحتی یاحرفی میخوای بهم بزنی بهم بگو من بهت گوش میدم سعی میکنم درکت بکنم ازتوهم میخوام که منو درک کنی

و کلا ازین حرفا

بعدش میتونی بگی که دوست نداری باکسی گرم بگیره

ببین عزیزم اینکه تو رفتارت تغییر کنه فقط باعث سردی رابطتتون و نزدیکی شوهرت به اون فرد میشه و حتما باید باهم حرف بزنین تا همو بشناسین

۱۴۸۰مشاورشون رایگانه و اگه تماس گرفتی بگو میخوام باکد#۲۰ صحبت بکنم خیلی مشاورش خوبه و با حوصله به حرفات گوش میده