2777
2789
عنوان

کابر آقا_انتخاب همسر

980 بازدید | 75 پست

کسایی که منو میشناسن تو تاپیکا دیدین نه تا حالا به کسی چشم داشتی داشتم نه تا حالا به کسی بی ادبی کردم(اما تا دلتون بخواد بحث کردم😂)

پس سوال باعث برداشت اشتباه نشه

همیشه همه دخترا میگن شوهر از کجا پیدا کنم

الان من پسر یه سوال

همسر از کجا پیدا کنم؟

اقوام؟خب نه

همکار همه پسرن🫤🫤

دوست دختر؟خب تا الان هر چی بوده دروغ بوده

یا متاهل بوده گفته مجرده

یا سنش بیشتر بوده

یا من مورد تایید نبودم یا ایشون 

همه میگن شوهر نیست

خب شما بگید زن از کجا پیدا کنیم؟برا ازدواج

از دید خودم سنتی خیلی بهتره

خب من از طریق دوستی رفتم جلو نتونستم

دخترا شما هم از طریق دوستی برید جلو با ده نفر رو امتحان کنید تا اونی که میخوایید پیدا بشه یا ن پس ارزش نداره!

خب شما بگید بهترین راه برای پیدا کردن همسر چیه؟

از تو لپ لپ

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(  اگه نیاز داشتین یکی حرفاتونو بشنوه تگم کنید)(تیکر بارداری نیست )  (intj_t)                                                                                                                                                                                   اللّهمَّ‌عَجِّلْ‌لِوَلِیِّڪَ‌الفَرَج🌸

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

معرفی دیگران

..ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫..                کاربری واسه یکی دیگه بود الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دست منه محض احتیاط گفتم😁..متاهل.‌.💍
2803
2804
2805

سنتی رو اصلا قبول ندارم

شاید بعضیا مثل ارسطو معتقدن مغز کارایی نداره و فقط وظیفش اینکه خون بدنو خنک کنه😏 یا شایدم مثل مصر باستان معتقدن مغز به درد نمیخوره باید بندازیش دور🙄 آخه اونا همه اعضا بدنو مومیایی میکردن به جز مغز !آخه از نظر مصر باستان مغز کارایی خاصی نداشته!! حالا میفهمم چرا بعضیا مغزاشونو آکبند و دست نخورده میزارن تا روزی که ما رو با خاطره هاشون تنها بزارن😏  
2801