2777
2789
عنوان

برنامتون امروز چیه

331 بازدید | 32 پست

اول برم حمام

دوم بعدش باشگاه

سوم برم شیرینی بخرم بمناسبت قبولی ی بنده خدا

چهارم اتاق بمب زدمو مرتب کنم

پنجم کنکورمو براش ی برنامه بریزم دلمه زنگ بزنم ب مشاور ی مشاور تا ته راه بگیرم

هنر گرچه نان نمیشود اما کهنه شراب زندگیست🥂🎻نام کاربریم برگرفته از شب تولدم شب یلدا آغاز فصل زمستان آغاز برف و سرماست ولی ن ب سردی استوا ❄️☃️🌬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
2804

صبونه همسرم دادم رفت. برم دوش، ناهار دارم، ارایشگاه وقت رنگ مو و کوتاهی بگیرم، برم سرکلاس( تدریس میکنم)، یه کم کار خونه، برنامه ریزی سفر، لیست خرید بفرستم واسه همسرم، ۲  ۳ بار زنگ بزنم مامانم. یک قسمت سریال ببینم

تا 3 سرکارم بعدش برم طلا فروشی طلامو تحویل بگیرم برم خونه دوش بگیرم شب میریم کردان بخوابیم ک فردا همگی دور هم باشیم

⚜الهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کلمح الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمین بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ.⚜                   ⚜"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ، فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ، وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً، حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"⚜⛅️اللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَجُ⛅️ 
2805

من امروز روز متفاوتیه دعا کنین برام

دیشب یه بنده خدایی نوشته بود۳۵ سالشه محرده خواستگارشم نخواستتش. من ۳۸ سالمه و درگیر یه ادمی شدم که چنددلول از خودم پایینتره و معیارامم نداره ولی نمیتونم ازش کنده بشم. یه مشکل کاریم دارم برام دعا کنین

تا 3 سرکارم بعدش برم طلا فروشی طلامو تحویل بگیرم برم خونه دوش بگیرم شب میریم کردان بخوابیم ک فردا هم ...

دلم ی دورهمی میخا یاد حرفای تلخشون ک میفتم دیگ دلم نمیخا

هنر گرچه نان نمیشود اما کهنه شراب زندگیست🥂🎻نام کاربریم برگرفته از شب تولدم شب یلدا آغاز فصل زمستان آغاز برف و سرماست ولی ن ب سردی استوا ❄️☃️🌬
2801