2737
2739
عنوان

بیاین س

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 52 پست

س😂😂😂😂

بازهم کیمیا منحرف میشود

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
خودش اندازه فندقه موهاش مشکی بلند تا کمرش خدایی تو اون تاریکی ترسناک نیس😀😀

یه دختر کوچولو تو همسایگی ما بود، خودش نیم متر بود موهاش 48 سانت   من همه ش منتظر بودم این سوار جاروش بشه پرواز کنه!    

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

س😂😂😂😂 بازهم کیمیا منحرف میشود

تو که کلا کجی! اگه بیای به راه راست منحرف می شی.    

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  
از چی ترسیدی گلم؟ یه نگاه پشت سرت بنداز ببین عمو منتظرته! 

يا خدا اين چيه😨😰😱

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2731

خیلی بدین

یا حضرت ابوالفضل...به خدا بگو چیزایی که میخوام ...جیگر گوشه ی بابا...به سلامت بیا بغلم بشو همدم تنهایی بابا مامان ...بابا چشم انتظارته عزیزه دلکم...پسری یا دختر ...اگه پسر باشی میشی رفیق شفیق تنهایی بابا ...اگه دختری میشی همدم من ...خدایا سالم باشه ،صالح باشه ،هر چی باشه ...نذر امام رضا میکنم که به سلامت بیاد به آغوشم...همین،ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
تو که کلا کجی! اگه بیای به راه راست منحرف می شی.      

یکی راه راستو به سمت من کج کنه😁😁😁😁🤣

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
من امیذی ندارم که به راه راست هدایت شی ...تو راه راست رو هم به سوی خودت کج میکنی 😀😀

😁😁😁خوب خدایی منحرف کننده اس

بیاین س😂😂😂😂

2740
یه دختر کوچولو تو همسایگی ما بود، خودش نیم متر بود موهاش 48 سانت     من همه ش منتظر بودم ا ...

😂😂😂 ...این دختر خاله ی من خدا هرچی مو بوده گذاشته رو کله این حق همه فامیلو خورده 😀😀😀 تازه لپش چالم داره یعنی تا این حد خوش شانس 😀😀

🙍
تو عمرم یک بار شب تنها بودم. سیزده چهارده سالم بود مامانم اینا رفتن خونه عموم من احساس خودبزرگ بینی ...

وااای تصور کردم ترکیدم.   رفتی یه جای بلند پیدا کردی که جنای  کوتوله دستشون بهت نرسه.

تو عمرم یک بار شب تنها بودم. سیزده چهارده سالم بود مامانم اینا رفتن خونه عموم من احساس خودبزرگ بینی ...

نه من عادت دارم ب تنهایی .. ولی خب حرفش زده میشه خیلی ب همون قلنج شیکوندن وسایل خونه توجه میکنم  

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
😂😂😂 ...این دختر خاله ی من خدا هرچی مو بوده گذاشته رو کله این حق همه فامیلو خورده 😀😀😀 تازه لپش ...

جوووون لابد چشماشم درشته😍😍😍😍

😂😂😂 منم تنها میشدم صدا میومد از خونه .... میزدم زیر آواز ...نه اینکه صدام خیلی دلبره میگفتم همشون فرار میکنن 😀😀😀

🙍
2706