2733
2734
عنوان

بیاین س

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 52 پست
من چال سیبیل دارم😐😐😐😐 بامزه اس خاصه😁😁😁 ولی کاش تو لپ داشتم

بازم خوبه بهتر از هیچیه 😀😀 من لپ سمت راست وقتی  صورتمو شبی اوران گوتان کنم یکم چال میشه 😂😂

🙍

بچه ها يه شب من فيلم ترسناك ميديم و خونه تنها بودم دوره دانشجويي زن صاحبخونه هم موهاش هميشه ژولي پولي و سيخ بود بعد در ورودي هم شيشه ايي بود نگو من اومدم خونه مثل اسكولا كليدم پشت درمونده اين دربه درم ميخواست بياد بهم بگه كليدو بردارم بعد من همونجا كه تو فيلم صداي بازشدن در  تو فيلم اومد ديدم صدا  در خونه خودمم ميادد يعني 

از ترس بلند بلند ميگفتم خدايا غلط كردم

خدايا تو آني تواني تپاني جهاني تهه استكاني!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بازم خوبه بهتر از هیچیه 😀😀 من لپ سمت راست وقتی  صورتمو شبی اوران گوتان کنم یکم چال میشه 😂😂

نمیری.... دارم سعی می کنم خودم رو شبیه اورانگوتان کنم ببینم کجاهام چال میافته، 7 تا سوراخ و 3 تا چال و هشتا چروک بهم اضافه شد.😂😂😂😂😂😂

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  
😂😂😂😂😂😂😂 قیافت دیدنی بوده 

آره بهم گفت اين چيزارو ميبيني كه آدميزادم ميبيني ميتوسي ديگه  ولي خداييش خيلي شبيه كاراكتر فيلماي ترسناك بود  

خدايا تو آني تواني تپاني جهاني تهه استكاني!!
اصن نمیدونم کدومو میگی 😀😀

خیلیم واضح گفتم آخه😀😀

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮