2733
2734
عنوان

بیاین س

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 52 پست
😂😂😂 ...این دختر خاله ی من خدا هرچی مو بوده گذاشته رو کله این حق همه فامیلو خورده 😀😀😀 تازه لپش ...

حالا من اصلا چال لپ دوست ندارم. فکر نکنم فقط من این گونه باشم.   

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا چشماش درشت و مشکی 😍😍

ای جوووون بوسش کن 

به خاله ات بگو چی خورده لپاش چال داره👶

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  

زن داداش منم دوس نداره

من میمیرم برا چال لپپپپپ

خودمم محرومم😔😔😔😔

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
2731

چرا اینگونه ای آخه 😀😀من همه دورو بریام چال لپ دارن ...داداشم خاله هام مامانم به جز من 😂😂 شانس دلبرمو از همینجا دریاب ....

🙍
عموئه عمو!     می خوای عکس خاله رو هم بذارم ببینی؟    

نه قربون دستت همين كافي بود😰

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
دقیقا چشماش درشت و مشکی 😍😍

آقا این دختره هم که همسایه ما بود از این عربای مراکش بود، موها مشکــــــــــی بلند و پر، چشم ها درشت هر کدوم اندازه یه نعلبکی با یه وجب مژه های مشکی فر. بعد طفلی از من خوشش میومد ولی زبون بلد نبود، با العل العل گفتن ابراز علاقه می کرد (حالا خدا کنه فحش نداده باشه  )

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  
😂😂😂 منم تنها میشدم صدا میومد از خونه .... میزدم زیر آواز ...نه اینکه صدام خیلی دلبره میگفتم همشون ...

حالا اون شب مامانم صدا میکنه کیمیا 

میگم چیع میگه منو صدا کردی 

جامو خیس کردم میگم نه بخدا😢😢😢😢

میگه کی صدام کرد میگم هیچکس😐

انقدر ترسیدم

ای جوووون بوسش کن  به خاله ات بگو چی خورده لپاش چال داره👶

فدات عزیزم 😘😘کلا اقوام مادری اکثرا  چال لپ دارن ...ارثیه که من ازش محروم شدم  😀😀 زیر چشم گود ارثی هم به من رسید 😂😂

🙍
پونِز    

😁😁😁باشه من یادداشت کنم بخورم😁

فدات عزیزم 😘😘کلا اقوام مادری اکثرا  چال لپ دارن ...ارثیه که من ازش محروم شدم  😀😀 زیر چ ...

من چال سیبیل دارم😐😐😐😐

بامزه اس خاصه😁😁😁

ولی کاش تو لپ داشتم

بچه ها میون بحثتون اون دختر بازیگره ترکه که چاله گونه داره اسمشو میدونین  یادم       

رفته  اسمشو خیلی فک کردم امروز یادم نیومد 😐

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2706