2733
2764

کجای شمال؟؟

مازندران گلستان گیلان ؟؟؟؟؟کدوم سمتا

اسمم بهار شد🍀،،،ولی سرنوشتم مثه پاییز همونقدر دلگیره،قلبم مثه زمستون یخ زده ❄️و چشمام مثل بارونای بهاری درحال باریدن💧و بغض!!،،،بغض انگار توی یه روز گرم تابستونی لم داده و راه گلومو بسته☀️،،،،،اسمم بهار شد ولی تقدیرم بهار نشد🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

رفتی؟

ما منتظر جواب توییم

اسمم بهار شد🍀،،،ولی سرنوشتم مثه پاییز همونقدر دلگیره،قلبم مثه زمستون یخ زده ❄️و چشمام مثل بارونای بهاری درحال باریدن💧و بغض!!،،،بغض انگار توی یه روز گرم تابستونی لم داده و راه گلومو بسته☀️،،،،،اسمم بهار شد ولی تقدیرم بهار نشد🥲

کدوم استان و شهر؟

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
😂😂

😂😂😂

منکه میگم بندرانزلی منطقه آزاد 

اونجا خیلی گرونه. ما پارسال رفتیم هیچ کسی هم نبود. فقط ما بودیم. و فوق العاده گرون

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 

بندر انزلی. منطقه آزاد. 

اون بازار محلیش نه ها.  خود کاسپین اصلی

قبلا که دلار ارزون بود تموم کاراشون وارداتی و خوشگل و ارزون بود.  

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...