2777
2789
عنوان

بنظرتون اینا چندسالشونه؟؟؟

249 بازدید | 15 پست

یه دختر پسر هستن که با هم تو رابطه هستن،هی با هم قهر میکنن و هی آشتی میکنن،قهر و آشتی تو رابطه طبیعیه اما چیزی که در مورد اینا جالبه و نظرمو جلب کرد،اینه که تو هر قهری که میکنن اسم هم دیگه رو از بیو اینستاشون پاک میکنن و عکس پروفایل عاشقونشون رو بر میدارن

و بعد از هر آشتی دوباره اسم هارو میزنن تو بیو و پروف عاشقونه میزارن.

بنظر من این حرکت خیلی بچگونس،نظر شما چیه؟؟

بنظرتون اینا چندسالشونه؟؟؟

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

کسانی ک ب بلوغ فکری نرسیدن و بچن

رابطشونم دوامی نداره خیلی زود خراب میشه

کاربری دست چند نفره به خدا کمبود شماره بود ؛ هر فردم شعور اینو داره که تو تاپیکای مخصوص به سنش شرکت کنه❤️دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد!
2803
2804
این رفتار بچگانه س و نا پخته  اما بزرگسال ها هم ممکنه بچه گانه رفتار کنند و نا بلد باشند

اهوم

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
2805
2801