2777
2789
عنوان

من بدون همسرم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 73 پست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

من چقد برعکس توام

مجردیم و همین الانم غرق در محبت داداشا بودم از شوهر خیری ندیدم..

اگه از گرونی لباس بچه گانه خسته شدین از آنلاین شاپ ما دیدن کنید...به قیمت عمده و باور نکردنی https://rubika.ir/arzanishop
عزیزمم خدا برای هم نگهتون داره بعضیا میگن داداش رو به همسر ترجیح نده ولی من مخالفم چون اون خودش منو ...

همچنین شما رو عزیزم

من نگران همشونم قبلنا به مامان بابام خواهرا و برادرام اینطوری بودم

الآن شوهرمم بهش اضافه شده.گاهی تو خواب نگاش میکنم میگم اگه یک روز این صورتو نبینم بغلش  نباشه و..چی

اونم دقیقا اینحرفا رو میزنه که شبا نگاهم میکنه 

الآن شدید تر شده این حسم از وقتی میشنوم جوونا سکته میکنن و...

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤    عمه و خاله شدم حالا وقتشه مامان بشم..پروفم آرزومه🥲                                     💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
چرا به این چیزها فکر میکنی،مثبت فکر کن و از زندگی و با هم بودن لذت ببرید،عمر و زندگی دست خداست 

چون تو محیط پر از تنش بزرگ شدم همیشه منتظر اتفاقات بد بودم 

2805
آره واقعا  خیلی میترسم عزیزامو از دست بدم برعکس اون بیشتر میترسه همین الآنم سرشو گذاشته بود ر ...

الهی🥹❤️

انشالله همه اونایی که نگران این موضوعن همیشه شاد و خرم کنار هم عمر طولانی کنن🥲🥲🥲❤️❤️❤️

عاشق خدا و عاشقان او❤️‍🔥
الهی🥹❤️ انشالله همه اونایی که نگران این موضوعن همیشه شاد و خرم کنار هم عمر طولانی کنن🥲🥲🥲❤️❤️❤️

ان شاءالله عزیزم

ممنونم❤️

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤    عمه و خاله شدم حالا وقتشه مامان بشم..پروفم آرزومه🥲                                     💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2801