2777
2789
عنوان

پشیمونم با شوهرم عقد کردم

529 بازدید | 19 پست

اولاش خوب بود وضعش 

الان چند ماهه حقوق نگرفته راضی هم نمیشه شغلشو‌عوض‌کنه

هفت ماهه عقدیم هیچکاری نکردیم منتظر وام ازدواجیم

اونم که نمیدن

کارتشم خالیه اصلا جرات ندارم بهش بگم بهم پول بده

خسته شدم اصلا به آیندمون امیدوار نیستم 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

فعلا عقدی از بابات پول بگیر انشاالله تا عروسی مشکلتون حل میشه

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
2804

دوران عقدتو طولانی تر کن که بیشتر بشناسیش

اگه هم سنتی هستید رابطه جنسی نداشته باش که بعدا اگه خواستی جدا شی شناسنامه تو بتونی عوض کنی

خودتم تلاش کن مستقل شی

تکاپو برای نجات ✨️
2805
خودم مستقلم  ازش پولی نمیگیرم اگه هم بخام. بگیرم نداره مشکل من آیندست

وقتی مستقلی حق انتخابتم بیشتره و دستت باز تره

حق داری نگران اینده باشی با این وضعیت اقتصادی اونایی که درامد بالاتر از سطح متوسط دارن هم سخته واسشون چه برسه به کسی که اصلا درامد نداره

تکاپو برای نجات ✨️

بی خیالش باش .بگو قطع ارتباط یا جدایی یا شغل مناسب که دستت جیب خودت باشد .جدایی بدون مهریه قبول کن زندگی تا نجات بده

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2801