2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته ولی برای منم به روش هیدن زده خیلی طبیعیه مثل سوراخ نیست فقط عمقش کم شده ولی خب نگرانم

حالا چند روز تحمل کن امیدوارم نتیجه کار همون بشه ک میخواستی 

به فرزندانتان بیاموزید به مقام تمام انسان ها به عنوان نماینده خدا روی زمین احترام بگذراند...... 
درسته ولی برای منم به روش هیدن زده خیلی طبیعیه مثل سوراخ نیست فقط عمقش کم شده ولی خب نگرانم

خب کم خوبه وقتی داری حرف میزنی یا میخندی مشخص میشه  ک طبیعی تره و زیباتره

بچه ها من از نزدیک ندیده بودم تا دیروز تو باشگاه دیدم خدایی خیلی زشته فک کن دختره ناراحت بود اما یه ...

اره خودمم بعضی هارو دیدم ولی برای من این شکلی خدارو شکر نشد نمی‌دونم خدارو شکر کنم که سوراخ خیلی نیست یا ناراحت باشم خیلی پیدا نیست😅

اره خودمم بعضی هارو دیدم ولی برای من این شکلی خدارو شکر نشد نمی‌دونم خدارو شکر کنم که سوراخ خیلی نیس ...

نه خیلی پیدا نباشه بهتره تا مثل اون دختری که من دیدم باشه راستش من خودم عاشق چال گونه ولی ندارم میخواستم انجام بدم که این دخترو دیدم پشیمون شدم.حالا هزینش چقد شد؟؟درد داشت؟

با من بحث نکنید لطفاً با من بحث نکنید