2777
2789
عنوان

پسری که صداش میلرزه

342 بازدید | 25 پست

امروز توی دانشگاه من میخوندم بعد چندتا بچها شلوغ میکردن دخترا و پسرا بعد من رفتم یجای دیگه بخونم بعد یه پسره اومد گفت ببخشید معذرت میخام شلوغ کردیم من از طرف بچهای دیگه هم عذرخواعی میکنم بچهارو دعوا کردم دیگه شلوغ نکنن بعد همینجور که حرف میزد صداش میلرزید بعدش رفتم اونجا بخونم یه دختر که هم کلاسیش بود حرف زد دختره رو دعوا کرد که ایشون داره میخونه ساکت من هم کلاسیش نیستم 

فیلمشه

آهای اونایی که دختر دارید،خواهرانه میگم بهتون به دختراتون به چشم اینکه اونا گریه کن و غصه خور ،در باز کن پدر و مادر هستند نگاه نکنید به این دلیل نخواین که دختر دار بشید ،درسته دختر خودش طبیعتش مهربونه، دلسوزه ،غمخواره پدر و مادر ولی شما دختراتون رو برا خودش بخواین ،برا وجودش ،نه اینکه موقع غم کنارتون غصه بخوره ،موقع سختی کنارتون سختی بکشه ،دختراتون مبارکتون باشه ،قدرشون رو بدونید. بیو تا سِیلُم کنی بلکه ره بری به حالُم

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
2805
2801