2777
2789
عنوان

الان من چیکار کنم😂😂

178 بازدید | 23 پست

بابام دیشب یکدفعه زنگ زد گفت چندتا عکس کفش برات میفرستم کدومو دوست داری بعد گفتم من هیچ کدومو دوست ندارم گفت من این عکسه رو خریدم😑

بعد بهش گفتم براچی خب زنگ زدی تو که خریدی ناراحت شد قطع کرد😐😑🤦‍♀️

دیشب اومد خونه خواب بودم الان دیدم کفشی که خریده دو سایز از پام کوچیک تره 

الان بهش بگم دلش بدجور میشکنه خب من الان چکار کنم😩 

یه لحظه پام کردم الان ده دقیقس پام داره تیر میکشه😂💔

عکسشو بزار ببینیم سلیقه باباها چه طوره

هنوز با جمله «به نام خدواند رنگین کمون» کنار نیومده بودم .  .که «بارون اومد و یادم داد ....» دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی باید پاهایت زمین را لمس میکرد نه اینکه در آسمان ها سیر گنی !!!!

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
الان برو دستشو بگیر ببر پسش بده

فکر میکنی دیشب بهش نگفتم پس بده 

همون دیشب بهش گفتم پس بده من هیچکدومو نمیخوام گفت من خریدم دارم میام خونه بعدم قطع کرد😑😑😑😑😑😑😑

اولا ازش تشکر کن بابت لطف و قدردان باش. یجوری طلبکار شدی اسی.... بهش بگو بابا این کفش سایز پام نیست بریم تعویض کنیم. 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست. آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست👌🏻
2804
فکر میکنی دیشب بهش نگفتم پس بده  همون دیشب بهش گفتم پس بده من هیچکدومو نمیخوام گفت من خریدم دا ...

خب الان وقتی به پات نمیشه لج نکن پاشو خودت با بابات ببر یکی دیگه که دوست داری هم بخر

2805
کفش نیست دمپایه 

چه خوشکله ای جان 

ماشالله به پدرتون انشالله همیشه سایه اش بالای سرتون باشه 

هنوز با جمله «به نام خدواند رنگین کمون» کنار نیومده بودم .  .که «بارون اومد و یادم داد ....» دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی باید پاهایت زمین را لمس میکرد نه اینکه در آسمان ها سیر گنی !!!!
2801