2777
2789
عنوان

خون دماغ شدن پسرم

125 بازدید | 11 پست

همین الان بیدارشد دماغش رو‌خاروند یهو دیدم خونه که می‌ریزه از دماغش شب هم خیلی گرم بودبه نظرتون بخاطر گرما بوده...؟؟ فکرم درگیره..

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداریم نیست🥺بچه ام تو ۶ هفته پر کشید...دلم نیومد تیکرمو بردارم...🥺😭

آره دماغش خشک بوده خارونده خانواده شوهر من بچه هاشون اکثرا یه سره خون دماغ میشن یه ذره توی افتاب بمونن گرمشون بشه یه لیوان آب بخورن یا بستنی ای چیزی درجا خون دماغ میشن ارثی هم هست شوهرم هم همینطوریه دست بخوره به دماغش خون دماغه ، نگران نباش ولی اگر تکرار شد یه دکتر ببر بچه رو 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزی نیست.هوا گرم شده.از خشکی بینی هست.

حتمن خارونده یکی از مویرگهای بینی پاره شده.

شبها براش پماد آ د یا وازلین بزن

قسمتی از سخن های کوروش کبیر:بودن با کسی که دوستش نداری و نبودن با کسی که دوستش داری همش رنج و عذاب است.پس اگر همچون مثل خود نیافتی مثل خدا تنها باش.واگر یافتی او را چنان حافظ باش که گویا جزوی از وجود توست.
2803
آره دماغش خشک بوده خارونده خانواده شوهر من بچه هاشون اکثرا یه سره خون دماغ میشن یه ذره توی افتاب بمو ...

داداشمم زیاد خون دماغ میشد توبچگی 

(یه ده دوازده سال پیش)توشهرستان بودیم یکی از زنای اونجا گفت عنبر نسا دود بده بره دماغش 

عنبرنسای اصل آورد دود داد مامانم،همونجا تموم شد خون دماغش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیزی نیست.هوا گرم شده.از خشکی بینی هست. حتمن خارونده یکی از مویرگهای بینی پاره شده. شبها براش پماد ...

این دومین باره یه بار هم دوسه سال پیش اینجوری شد زیاد خون دماغ نمیشع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داداشمم زیاد خون دماغ میشد توبچگی   (یه ده دوازده سال پیش)توشهرستان بودیم یکی از زنای اون ...

عه چه جالب واقعا ، پسرم هنوز کوچیکه اگر دیدم پسرم هم به خانواده پدری کشیده حتما یادم میمونه انجام بدم ممنون که گفتی عزیزم 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2804
آره دماغش خشک بوده خارونده خانواده شوهر من بچه هاشون اکثرا یه سره خون دماغ میشن یه ذره توی افتاب بمو ...

منم همینم یسره خون دماغ میشم ...تازه عروسی کرده بودم شوهرم انقد ترسید گف باید بیای ازمایش

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   اسمم رهاس یه علی دارم تو سن کم ازدواج کردم و الان خوشبختم.منو علی کنارهم کاملیم قشنگیم خوبیم .یه نمه تنبلم و تنها تو شهر دیگه زندگی میکنم کار علی ساعت کاریش طولانیه و درطول رز فقط چندساعت باهمیم.ی اراد  دارم که عشق منه بچه داداشمه ی خانواده پرجمعیت دارم ۵برادر و ۲خواهر ولی خانواده همسر بسی کم جمعیته دوبرادر و یک خواهر خب دیگه حس میکنم زیاد حرف میزنم عاشق کربلا و امام حسینم و اربعین امسال انشالله میخوایم بریم زیارت
عه چه جالب واقعا ، پسرم هنوز کوچیکه اگر دیدم پسرم هم به خانواده پدری کشیده حتما یادم میمونه انجام بد ...

خواهش میکنم...منم ظهر که بیدارشد امتحان میکنم ببینم جواب میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم همینم یسره خون دماغ میشم ...تازه عروسی کرده بودم شوهرم انقد ترسید گف باید بیای ازمایش

آخی 😍

2805