2777
2789
عنوان

خاک بر سر با این انتخاب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 36 پست
کارمنده ولی بیشتر حقوقش می‌ره قسط وام برداشته بود

وام رو خرج چی کرده؟

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
کارمنده ولی بیشتر حقوقش می‌ره قسط وام برداشته بود

می‌تونه بعدازظهرا بره اسنپ کار کنه

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
2804

عزیزم کلا داری اشتباه پیش میری

بهش توهین میکنی 

غر میزنی

تلاششو زیر سوال میبری

قبل از عروسی رابطه برقرار کردی

خانوادت تاریخ تعیین نکردن

و خیلی چیزای دیگه 

این رابطه دوام زیادی نخواهد داشت با این فرمون 

2805

قبول کن با کارمند ازدواج کردی. 

کمی درکش کن. 

یا بدون مراسم و تجملات برو سر خونه زندگیت. 

یا منتطر بمون هم خونه بگیرن هم مراسم. 

دختر خوب،  عاقل ترین کار تو این زمونه حذف عروسیه. یه ولیمه به فامیل درجه یک بدین و لباس بپوش و تمام! 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2801