2777
2789

برای چی؟ 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروفایل خودمَم🤍فندوق کوشولوي مامان🥹تو دلیِ گشنگم🤰من و بابایی خیلی دوست داریم و بي صبرانه منتظر دیدن روی ماهتیم🫠تو این دنیای کوچیک و هفت میلیارد آدم ، یعنی تو باور میکنی؟ شمردی؟ اصلا کی شمرده؟ به جز سیاستمدار ها ، دیدی کسی آدم بشمره؟! باور نکن🥲.... باور کن همه‌ی دنیا فقط تویی و برخي دوستان🫂بقیه هم تکراری اند...💍 تو از گل و ماه  پري برای من زیباتری، تو تمام دلخوشي این دختری💍🫠من از نسل کوروش نام آورم🥰#نه_به_اعدام_سیاسی🥺

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

سند ببره همراهش ک اگه خدای نکرده بازداشت بشه شاید ب درد بخوره . ایشالا ک چیزی نیست . منم پارسال دادگاهی شدم . خدا نصیب گرگ بیابون نکنه این جاهارو 😔😔

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
زنگ زدیم خواب بود خاک تو سر  گفت پرونده رو مطالعه کنم یا صدای خسته و نامفهوم

خوب دیگه تا پرونده رو مطالعه نکنه که نمی‌تونه در مورد چیه اونا چه مدارکی دارند یا شما چه مدارکی لازم دارید

2805
سند ببره همراهش ک اگه خدای نکرده بازداشت بشه شاید ب درد بخوره . ایشالا ک چیزی نیست . منم پارسال دادگ ...

خدا اصلا ما رو نمیبینه ، نمیبخشمش 

این عادلانه نیست 

راست میگن خدا با بد ذاتا و جنس خراب هاست

خدا اصلا ما رو نمیبینه ، نمیبخشمش  این عادلانه نیست  راست میگن خدا با بد ذاتا و جنس خراب ...

من بخاطر مزاحمت دادگاهی شدم .قبلا چندتا سیمکارتم دست مردم بود مزاحم شده بودن . دیگع انقدر رفتم اومدم نمیدونستمم کاره کیه . افتاد گردن خودم اما رضایت گرفتم . ب سختی .آبرومم رفت هنوزم خیلی ها فکر میکنن کار خودم بوده اما من تو عمرم شاکی رو ندیده بودم نمیشناختم

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

خدا همیشه طرف حقه   نمیشه که همیشه همه چیز همونطور باشه که ما میخوایم    اینطور که تعریف کردی مادرت بی‌تقصیر نبوده   چرا باید دونفر بیان به دروغ برای مادرت پرونده تشکیل بدن؟؟؟ حتی اگه اول حق با مادرت بوده روش درستی رو انتخاب نکرده و کار رو به جایی رسونده که از دست وکیل هم کاری برنیاد   فکر کنم فقط باید دنبال رضایت باشید 

2801