2777
2789
عنوان

تب های دوره ای دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 70 پست
اینو یه نفر دیگه هم بهمون گفت رفتم پیش متخصص طب سنتی گفت نه تل علمی نیست نمیدونم والا علامتش چیه؟

دخترمن مدام گلوش عفونت میکرددرماه دوباردکترمیرفتیم بااینکه مارفت وآمدمون عیدبه عیدهست بافامیل وخودمونم بخاطرشغل شوهرم هیچ جانمیریم چون معمولاخونه نیست ولی دخترم مدام مریض میشد تااینکه بستری شدبدنش بخاطرانتی بیوتیکایی که هی میدادن ضعیف شده بودازبیمارستان که مرخص شدبردیم تل گیر گفت یه چیزگرد کوچیک توگلوشه دست زدم دیدم راست میگه بعدردش کرد دیگه اون چیزه گرد حس نمیشد بعدش دیگه کمترمریض شد اینم بگم بعدازماساژگلواون چیزی که توگلوهست ازحفره های بازلوزه بیرون میادبعدمشخص میشه وگرنه همینطوری بادست زدن قابل تشخیص نیست خودمم یه مدت طولانی حدود۵ماه گلوم مدام عفونت میکردومدام دارومیدادن حتی دردگلوم زده بودبه گردنم سونوگرافی وعکسم گرفتن ازگلوم دیدم هیچی مشخص نیست وفقط دکتراانتی بیوتیک میدن رفتم تل گیربرام ردکرد قشنگ ردکردنشواحساس کردم خودم میدونستم یه تیکه سیب هست چون موقعی که سیب خورده بودم چندماهه پیش گیرکردگوشه ی گلوم وهرچی آب خوردم نرفت پایین ازون موقع گلودردگرفتم وبعدتل گیری گلودردم خیلی کمترشد

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

دختر منم ۷ سالشه، از صدای خرو پفش شبها نمیتونستم بخوابم. سه تا دکتر حلق و بینی بردم برای عمل لوزه، ...

تفس دختر منم به مصرف دارو بهتر میشه اما باز کم کم صدای خروپف برمیگرده و ماهی یبارم تب میکنه

انشالله بهتر باشه دخترگلتون

2803
اسپری های کورتن دار خیلی ضرر داره جلو رشدشون میگیره

نمیدونم چرا همه از کلمه کورتن اینقدر میترسن.

من سر بارداری همین دخترم، کل بارداری قرص کورتن خوردم.

عوارض داره مثل همه ی داروهای دنیا ولی وقتی لازمه، حتما سودش از ضررش بیشتر.

جالب دخترم بخاطر ژنتیکش، خیلی درشت . با اونکه ۷ ماهه بود ، از نوزادهای دیگه خیلی درشتتر بود 

2804
2805
کجا رفتین پیش تل گیر؟

ماتهرانیم بردمش موسسه طب اسلامی نرجس خاتون شهرری خودمم اونجارفتم توهمینجا یاگوگل بزنی تل گیری تجربیات دوستان روبرات میاره یه آقایی توهمین سایت میگفت توآمریکایه ابزاری درست کردن برای رفع تل که هربچه ای داره ووالدین چیزی که توگلوکیرکرده روخودشون درمیارن وبه تل شدن اعتقاددارن ومیگفت وقتی تیکه های زیادی توحفره های لوزه جمع میشه لوزه التهاب وعفونت میکنه ودکترای اینجالوزه روعمل میکنن ولی اونجاابزارساختن که تیکه هاروازلوزه خارج میکنه حالاتصمیم باخودتونه یه تل گیرخوب ببریداگرخوب نشدببریدمتخصص گوش وحلق وبینی

2801