2766
2764
عنوان

خدایا داشتم میمردممممم

307 بازدید | 17 پست

صبح پا شدم دندونم درد میکرد کم کم بیشتر شد صبحونه نخوردم پاشدم سمت محل کار تو تاکسی طاقتم  تموم شده  بود فقط میخاستم  داد بزنم پیاده شدم عرررررربده میزدم شانس اوردم کسی نبودد  ینی به مرز جنون کشوند منو وحشتناک بود فکم درد گرفته بود گردنمم همینطور همچین دندون دردی سابقه نداشت

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

وای حتما خیلی وحشتناک بوده. دقت کردی وقتی بعد درد شدید، آروم میشی، چقدر آرامش لذت بخشیه؟

دققیقا عذاب کشیدم حدود ی ساعت فقط  داااااد میزدما  دو قدم راه مبرفتم  حس میکردم الان بیهوش  میشم

واای خیلی بده بعضی وقتها انقدر دردش شدید میشه نمیشه تحمل کرد من دو سال پیش اینجوری شد  تازه به ...

من ببین  فقط مبخاستم داد بزنم حس ارامش داشت با مشت داشتم میزدم  تو دندونم

خدایی این اسم کاربریا چطوری میاد به ذهنتون من خودم وقتی داشتم عضو میشدم چیزی به ذهنم خطور نمیکرد بعد همون موقع آی فیلم داشت لیسانسه هارو پخش میکرد منم این اسمو گذاستم نمیدونم اگه چیزی دیگه چخش میکرد چی میشد🥴🥴🥴🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃
قشنگ صبح نصف اسپری فقط داشتم میزدم  اثر نداشت نمیدونمدچش بود اثلا همچین چیزی تجربه نکردم

انشالله ک دیگه همچین نشی 

متاهل💍اگه جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس و حرفات به.....
من ببین  فقط مبخاستم داد بزنم حس ارامش داشت با مشت داشتم میزدم  تو دندونم

آره قابل تحمل نیست نمیشه ساکت موند یا خود زنی نکرد

حتما ببر درستش کن امکان داره خدایی نکرده باز دردش بگیره

2706