2733
2771
عنوان

با من همراه میشین ؟

4950 بازدید | 149 پست

سلام عزیزان 

انشاله خوب و خوش باشین 🙏🙏

سایت من آماده شده و باید دسته بندی مطالبم را داخلش بگذارم...

اگر موضوعی هست که به نظرتون خوبه مطرح کنین.

مثلا:

عزت نفس 

اعتماد به نفس

خودت را دوست داشته باش 

آرکیتایپ 

زنانگی 

تربیت فرزند 

دسیپلین 

فمینیسم 

از نظر شما دیگه چی ؟

ممنون میشم با من مطرح کنین❤🙏

عزیزان من در سایت اوقات استراحتم حضور دارم و فرصت و انرژی  برای گپ خصوصی و یا مشاوره خصوصی ندارم.ممنونم از درک تون🤝🙏☺

سلام 

ادرس سایت؟؟

نظر من اینه در مورد دخترای کم سن و سال بیشتر مطالب بزارین بلکه بخونن و بیراهه نرن 

«بی نیاز و تنها باش،تشنه باش اما دریا باش»                                                                                                       🌱 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم  🌱      
سلام  ادرس سایت؟؟ نظر من اینه در مورد دخترای کم سن و سال بیشتر مطالب بزارین بلکه بخونن و بیرا ...

سلام به روی ماه تون

هنوز آدرس نمیتونم تقدیم کنم و تبلیغش راهم باید با ادمین های نی نی سایت مطرح کنم...

اجازه تبلیغ ندارم هنوز.

ولی به زودی تبلیغ میشه 

عزیزان من در سایت اوقات استراحتم حضور دارم و فرصت و انرژی  برای گپ خصوصی و یا مشاوره خصوصی ندارم.ممنونم از درک تون🤝🙏☺

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

سلام  ادرس سایت؟؟ نظر من اینه در مورد دخترای کم سن و سال بیشتر مطالب بزارین بلکه بخونن و بیرا ...

ممنون از شما و پیشنهادتون 

ممنون از شما و پیشنهادتون 

خواهش 

انشاالله موفق باشید

«بی نیاز و تنها باش،تشنه باش اما دریا باش»                                                                                                       🌱 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم  🌱      
سواد رابطه ، انعطاف پذیری ، اعتیاد والدین، طلاق والدین، زن سالاری، روابط سمی ، 

👏👏👌👌👌

ازتون خواهرانه خواهش می کنم در مورد والدین سمی بذارین 🖤تعداد مون کم نیس  اگه میشه اینجا هم به ...

وای این موضوع مهم!

چشم ❤👌

سلام گرانبها جان خیلی ذوق دارم برا سایتتون     علاوه بر موضوعاتی که خودتون گفتین لطفا در ...

سلام به روی ماه تون 

خودمم ذوق کردم آماده شده💃💃😁

چشششم 🥰

سلام عزیزم

چه عالی

مبارکه

زنانگی که عالیه

و من خیلی وقته میخوام ازتون بخوام درباره تجربیاتتون تو محل کار که کمتر بهش پرداختید تجربه عملی بذارید برامون

اگر طوری باشه که طرح مساله و راه حل باشه عالیه

مثلا:

رفتار صحیح با همکار سمی

چطور در محیط کار به اندازه کاری که می کنیم دیده بشیم

چطور نه بگیم

در محیط کار جدید چطور رفتار کنیم

مشکل اساسی خود من اینه که آدم کاری و کمال‌گرایی هستم و این باعث شده فشار کاری زیادی بهم وارد بشه و توقعات ازم بالا بره در حالی که اون طور که باید به حقم نمی رسم

یا موضوعاتی از این دست

2706