2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی بیمارستان اقبال

4243 بازدید | 17 پست

سلام دوستان عزیز

کسی جدیدا بیمارستان اقبال زایمان طبیعی داشته؟ میشه لطفا بگین راضی بودین یا نه و هر اطلاعاتی که در این مورد دارین بگین ممنون میشم

همسرم ، عشقم ، نور چشمم ، سلطان قلبم با صداقت ، بی نهایت ، تا قیامت دوستت دارم.
دخترم عاشقتم.
من سزارین بودم تو اقبال پرسنلش عالی بود طبیعی و فکر کنم بیشتر به بدن خودت ربط داره که چقدر راحت باشی

رها جون میدونین الانم سزارین انجام میدن یا نه تو اقبال منظورم سزارین اختیاری هست، بعد اگه اختیاری باشه هزینشو بیمه میده؟

👨‍👩‍👧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوست عزيز،من دقيقا يكسال پيش اونجا سزارين شدم پرسنلش خيلي با تجربه و عالي هستن من كه راضي بودم،راجب زايمان طبيعي تنها اطلاعي كه دارم وقتي منو بردن داخل يه خانومي روي تخت دراز كشيده بود كه گفتن زايمان طبيعي داشته حالش كه خيلي خوب بود و سرحال بود،زايمان طبيعي بيشتر به بدن خودت بستگي داره اما پرسنلش خيلي باتجربه و عالي هستن مطمعن باش👍پيشاپيش تبريك ميگم❤️

تو حق نداري به چيزاي منفي فكر كني!تو از جنسخدايي و خدا سرشار از انرژي مثبته😍
2742
رها جون میدونین الانم سزارین انجام میدن یا نه تو اقبال منظورم سزارین اختیاری هست، بعد اگه اختیاری با ...

عزيزم بستگي به دكترت داره اگر دكتر تشخيص سزارين بده هر بيمارستاني قبول ميكنن،دكتر من خانوم مهتاب مستشار بودن كه من سزارين اختياري بودم يعني خودم انتخاب كردم،بايد با دكترتصحبت كني عزيزم،در رابطه با بيمه هم فكر ميكنم قبول كنن من بيمه نداشتم ميتوني زنگ بزني امور مالي راهنماييت ميكنن ❤️

تو حق نداري به چيزاي منفي فكر كني!تو از جنسخدايي و خدا سرشار از انرژي مثبته😍
رها جون میدونین الانم سزارین انجام میدن یا نه تو اقبال منظورم سزارین اختیاری هست، بعد اگه اختیاری با ...

اختیاری بودنشو نمیدونم ولی هزینش اگه بیمه تکمیلی نداشته باشی تقریبا ۴ تومن میشه من که رفتم ۳ تومن بود از دکترم تخفیفم گرفتم 

عزيزم بستگي به دكترت داره اگر دكتر تشخيص سزارين بده هر بيمارستاني قبول ميكنن،دكتر من خانوم مهتاب مست ...

ممنون عزیزم منم اون جا تحت نظر دکتر حسن زاده هستم، ولی تا الان چیزی در مورد زایمان و اینا نپرسیدم ، واسه همین اصلا میخواستم ببینم قبول میکنن یا اون حا هم مثل بیمارستان دولتی ها اجباریه

👨‍👩‍👧
2740
بیمه تکمیلیم اسیا هست، چه جوری تخفیف گرفتین، یعنی دکتر دستمزد نگرفت؟

نمیدونم کل پول و به بیمارستان دادیم من چون تکمیلی نداشتم بهم یکم تخفیف داد.. 

باید با بیمارستان تصفیه کنید بعد زایمان مدارکو ببرید بیمه بعد چندماه بیمه یه مبلغی بهتون میده

ممنونم از همه دوستانی که نظر دادن

طبق اطلاعاتی که من دارم تامین اجتماعی 700 تومن بابت سزارین میدن

همسرم ، عشقم ، نور چشمم ، سلطان قلبم با صداقت ، بی نهایت ، تا قیامت دوستت دارم.
دخترم عاشقتم.
2706