2733
2734
عنوان

نظرتون درباره ی این رابطه چیه ؟

186 بازدید | 18 پست

من با یکی از اینستا اشنا شدم ۲ هفتست دانشجوی پزشکی سال ۶ عه همشهری هستیم ولی من دانشجوی راه دورم ترکیه هستم و منم دارو میخونم 

از همون اول عکس رد و بدل میکنیم منظورم از عکس چیزای بد نیست عکس نرمال هنون طور که میرم بیرون اینجا همون طور عکس میدم از اون تایم دارا تو تل اونم همیشه از سر کار اینا عکس میده که کشیکه و... 

الان نمیدونم چرا یه حسی بهم گفت اشتباه نیکنم هی عکس میدم اخه خب من محجبه نیستم و تو اینستامم عکسای معمولی استوری میکنم 

از یه طرف بر و روش خوبه بد نیست قدش خوبه اندامش خوبه با خودم میگم همچین ادمی چرا باید از اینستا بخواد کسیرو پیدا کنه نمیدونم ذهنم مشغوله نظر بدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید چون توی ترکیه هستی باهات دوست شده؟

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
2731

خب بعضی ها روشون نمیشه تو دنیای واقعی با کسی آشنا بشن از طریق مجازی آشنا میشن . خیلی هم خوبه فقط باید بیشتر بشناسیش . من خودم از مجازی با یکی آشنا شدم اون جنوب من شمال ولی خیلی پسر خوب و با شخصیتی بود .بهترین خاطراتم با اون رقم خورد 

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫
خب بعضی ها روشون نمیشه تو دنیای واقعی با کسی آشنا بشن از طریق مجازی آشنا میشن . خیلی هم خوبه فقط بای ...

شایدم عزیزم حالا ببینم دیگه هموز خیلی تازست رابطمون البتا هنوز معلوم نمیشه 

چی بگم والا خب تو چرا باش دوس شدی اونم بخاطر همین با تو. دوس شد

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
من از اینوریا خوشم نمیاد ایرانیای اینجا هم همه هرزه ان مخصوصااا پسرا بی شک 

حالا فکر کردی ایرانیای تو ایران خیلی خوب و باوفان مثلا..مردخوب کجابوده عزیزم همه جا آسمون همین رنگه اینجام همه هرزه وخائن شدن

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...