2777
2789
عنوان

موهامو چه رنگی کنم؟

122 بازدید | 10 پست

سلام خانوما.. من موهامو سه ماه پیش رنگ طبیعی گذاشتم. چند روز دیگه مراسم داریم و رنگ پیراهنم آبی کاربنیه. می خوام موهامو دوباره رنگ کنم. چه رنگ مویی به لباس آبی کاربنی میاد؟ موهامم کوتاه (تا زیر گوش) و کم پشته. پوستم سفیده و رنگ چشمام عسلی روشن. 

مشکی

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها نیست پس حد خودمونو بدونیم🩵 آدم ها مثل کتاب اند! از روی بعضیا باید مشق نوشت، بعضی هارا باید چند بار خواند تا مطالبشان را درک کرد! ولی بعضی هارا باید نخوانده کنار گذاشت. اگر همه جا تاریک بود دوباره بنگر! شاید نور خودت باشی✨ 🩵intp🩵

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
پس مش یا هایلایت خوب نمیشه؟ 

والا چون هم سفیدی هم لباست آبی هست مشکی یک دست خیلی خوب میشه

رنگ روشن موهاتو کم پشت تر نشون میده

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
مشکی مو رو نمی سوزونه؟ چه شماره ای بذارم؟ 

کمتر از دکلره آسیب می‌زنه

سری n بزار ولی خیلی تیره نزار که بعدا خواستی روشن بزاری بتونی

در ضمن حتما سه الی چهار روز قبل مراسم بزار چون پیشونی و گردن و گوش تیره میشه

حتما مرطوب کننده بزن که خیلی داغون نشه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2804
پس خودم میتونم بذارم؟ نیازی نیست حتما آرایشگاه برم؟ 

آره میتونی اگر همه موهاتو بتونی رنگ بزاری

فقط تا میتونی مواظب باش قسمت های دیگه بدنت و سر و صورتت تیره نشه که دیگه بدبختیه