2733
2764
عنوان

موهامو چه رنگی کنم؟

98 بازدید | 10 پست

سلام خانوما.. من موهامو سه ماه پیش رنگ طبیعی گذاشتم. چند روز دیگه مراسم داریم و رنگ پیراهنم آبی کاربنیه. می خوام موهامو دوباره رنگ کنم. چه رنگ مویی به لباس آبی کاربنی میاد؟ موهامم کوتاه (تا زیر گوش) و کم پشته. پوستم سفیده و رنگ چشمام عسلی روشن. 

مشکی

لذت دختر بودن رو از دخترامون نگیریم:)   لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم✨ درخواست دوستی رد میشه🙏🏻 با افتخار مینیمالیست😍🌱

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

پس مش یا هایلایت خوب نمیشه؟ 

والا چون هم سفیدی هم لباست آبی هست مشکی یک دست خیلی خوب میشه

رنگ روشن موهاتو کم پشت تر نشون میده

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
مشکی مو رو نمی سوزونه؟ چه شماره ای بذارم؟ 

کمتر از دکلره آسیب می‌زنه

سری n بزار ولی خیلی تیره نزار که بعدا خواستی روشن بزاری بتونی

در ضمن حتما سه الی چهار روز قبل مراسم بزار چون پیشونی و گردن و گوش تیره میشه

حتما مرطوب کننده بزن که خیلی داغون نشه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
پس خودم میتونم بذارم؟ نیازی نیست حتما آرایشگاه برم؟ 

آره میتونی اگر همه موهاتو بتونی رنگ بزاری

فقط تا میتونی مواظب باش قسمت های دیگه بدنت و سر و صورتت تیره نشه که دیگه بدبختیه