2777
2789
عنوان

میخام خاستگاری کنم ولی..

11138 بازدید | 536 پست

ی ماه پیش با پسر عموم رفتیم ی جایی ی دختره دیدم بخدا در حد ۳۰ ثانیه فورا سرمو انداختم پایین رفتیم خونشون واسع ی کاری دختره همونیه ک من میخام خیلی دختر خوب و زرنگیه

ولی مشکل اینجاس ک میترسم برم ب پدر مادرشون بگم و اجازه بدن بریم خاستگاری   ولی ج رد بدن یا دختره قبول نکنه

تو این ۳۰ ثانیه یکماهه ک بهش فکر میکنم تا حالا اینجور حسی نداشتم 

بعدش میگم بذار ۲سال دیگع برم چون خونه ساختم واقعا دستم خالیه باید یکم پول جمع کنم ولی باااز شاید تو این ۲سال دختره شوهر کنه

گیرررر کردم بدددجور

دختره ام اصلا جوریه ک نمیتونم از طریقی  بهش بگم ک من واقعا دوست دارم و میخام باهات ازدواج کنم لااقل نظرشو بپرسم 

شمارشم پیدا کنم و بهش بگم میترسم ب پدر مادرش بگه بعد شر بشه اخه 

حالا کسی راهی به ذهنش میرسه لطفا راهنمایی کنین🙏

کاربری آقا هستم...پرورده کوردم ایلام خاکمه....

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

چقد وضعت خرابه 😂پسر جون مجبوری بری بگی به دختره نگو چون ممکنه فکر کنه مزاحمی به خانوادش بگو تو رو خدا فرق اینو بفهمید 😑شجاع باش نه هم بهت بگه بهتره تا ازدواج کنه بره 😐

لطفا برا قبولی کنکورم دعا کن 🌺🌸 خیلی تلاش کردم 😔وزن هدف 60😍وزن اولیه 52😒وزن الان 55😄قد 172😁به امید یه اندام زیبا 🤩🥳🥳🥳تورو خدا تعلیقم نکنید 😁
2803

خیلی راحت موضوع رو ب مامانت اطلاع بده بزار پاپیش بزارن.

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۲شهریور۱۴۰۳ ساعت ۱۶و۳۰دقیقه اولین لگدزدنای نی نیمو فهمیدم الهی قربونش برم دخترنازم نفس مامان  خدایا مسافرکوچولوموسپردم بخودت بسلامت ب مابرسون  

برادر من ۳۰ ثانیه کم نیست برای عاشق شدن؟

عجولانه تصمیم نگیر 

بهترین کار اینه که با خانوادش درمیون بزاری و بری خواستگاری 

فوقش جواب منفی میده عیب نداره که

اگه قسمت هم دیگه باشین مطمئن باش خدا همه چیز رو درست میکنه اگه هم نباشین که هیچی 

امیدوارم خوشبخت بشین 

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے♥️🌱
2804
یکیو واسطه کن نظر دخترو بپرسه

واسطه ممکنه کار رو خراب کنه شجاعانه خودش بگه فردا دختره نگه من نمیدونستم دوسم داری باید میومدی خودت میگفتی استاتر بعد اینکه به خانواده دختره گفتی به خود دختر بگو فقط اولشم بگو نمیخوام مزاحم بشم فقط قصدم خواستگاریه چون بعضی پدر مادرا خودشون رد میکنن اصلا به دختره هم نمیگن 

لطفا برا قبولی کنکورم دعا کن 🌺🌸 خیلی تلاش کردم 😔وزن هدف 60😍وزن اولیه 52😒وزن الان 55😄قد 172😁به امید یه اندام زیبا 🤩🥳🥳🥳تورو خدا تعلیقم نکنید 😁
مرگ یه بار شیونم یه بار  برو خواستگاری تکلیفت مشخص شه

واقعا نمیخام از دستش بدم واقعا

فقط راهی نیست ک ب دختره بگم و نظرشو بپرسم

چقد وضعت خرابه 😂پسر جون مجبوری بری بگی به دختره نگو چون ممکنه فکر کنه مزاحمی به خانوادش بگو تو رو خ ...

اصل کار دخترس ک فقط میخام بدونم نظرش چیه منفیه مثبته 🤷‍♂️افتادم ته چاه هیچ کاروانیم رد نمیشه

2805
برادر من ۳۰ ثانیه کم نیست برای عاشق شدن؟ عجولانه تصمیم نگیر  بهترین کار اینه که با خانوادش در ...

واقعا واسع زندگی میخامش همونیه ک من میخااام 

میدونین چیه گفتم ک دستم تنگه الان خونه گرفتم شرایط ندارم الان 

گفتم نظر دختره رو بدونم بعدش یکم صبر کنه برم خاستگاریش اگع نظرش مثبت بود

مستقیم که نباید خواستگاری کنی به خانواده ت بگو با خانواده ی دختره مطرح کنه جواب رد هم شنیدی قحطی د ...

این چیزارو میدونم 

گفتم نظرشو بدونم اول شاید اصلا ازدواج نکنه دختره یا از من خوشش نیاد 

2801