2733
2764
عنوان

میخام خاستگاری کنم ولی..

10392 بازدید | 536 پست

ی ماه پیش با پسر عموم رفتیم ی جایی ی دختره دیدم بخدا در حد ۳۰ ثانیه فورا سرمو انداختم پایین رفتیم خونشون واسع ی کاری دختره همونیه ک من میخام خیلی دختر خوب و زرنگیه

ولی مشکل اینجاس ک میترسم برم ب پدر مادرشون بگم و اجازه بدن بریم خاستگاری   ولی ج رد بدن یا دختره قبول نکنه

تو این ۳۰ ثانیه یکماهه ک بهش فکر میکنم تا حالا اینجور حسی نداشتم 

بعدش میگم بذار ۲سال دیگع برم چون خونه ساختم واقعا دستم خالیه باید یکم پول جمع کنم ولی باااز شاید تو این ۲سال دختره شوهر کنه

گیرررر کردم بدددجور

دختره ام اصلا جوریه ک نمیتونم از طریقی  بهش بگم ک من واقعا دوست دارم و میخام باهات ازدواج کنم لااقل نظرشو بپرسم 

شمارشم پیدا کنم و بهش بگم میترسم ب پدر مادرش بگه بعد شر بشه اخه 

حالا کسی راهی به ذهنش میرسه لطفا راهنمایی کنین🙏

کاربری آقا هستم...کورد ایلام۹۸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چقد وضعت خرابه 😂پسر جون مجبوری بری بگی به دختره نگو چون ممکنه فکر کنه مزاحمی به خانوادش بگو تو رو خدا فرق اینو بفهمید 😑شجاع باش نه هم بهت بگه بهتره تا ازدواج کنه بره 😐

لطفا برا قبولی کنکورم دعا کن 🌺🌸 خیلی تلاش کردم 😔وزن هدف 60😍وزن اولیه 52😒وزن الان 55😄قد 172😁به امید یه اندام زیبا 🤩🥳🥳🥳تورو خدا تعلیقم نکنید 😁

خیلی راحت موضوع رو ب مامانت اطلاع بده بزار پاپیش بزارن.

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

برادر من ۳۰ ثانیه کم نیست برای عاشق شدن؟

عجولانه تصمیم نگیر 

بهترین کار اینه که با خانوادش درمیون بزاری و بری خواستگاری 

فوقش جواب منفی میده عیب نداره که

اگه قسمت هم دیگه باشین مطمئن باش خدا همه چیز رو درست میکنه اگه هم نباشین که هیچی 

امیدوارم خوشبخت بشین 

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے♥️🌱
یکیو واسطه کن نظر دخترو بپرسه

واسطه ممکنه کار رو خراب کنه شجاعانه خودش بگه فردا دختره نگه من نمیدونستم دوسم داری باید میومدی خودت میگفتی استاتر بعد اینکه به خانواده دختره گفتی به خود دختر بگو فقط اولشم بگو نمیخوام مزاحم بشم فقط قصدم خواستگاریه چون بعضی پدر مادرا خودشون رد میکنن اصلا به دختره هم نمیگن 

لطفا برا قبولی کنکورم دعا کن 🌺🌸 خیلی تلاش کردم 😔وزن هدف 60😍وزن اولیه 52😒وزن الان 55😄قد 172😁به امید یه اندام زیبا 🤩🥳🥳🥳تورو خدا تعلیقم نکنید 😁
چقد وضعت خرابه 😂پسر جون مجبوری بری بگی به دختره نگو چون ممکنه فکر کنه مزاحمی به خانوادش بگو تو رو خ ...

اصل کار دخترس ک فقط میخام بدونم نظرش چیه منفیه مثبته 🤷‍♂️افتادم ته چاه هیچ کاروانیم رد نمیشه

برادر من ۳۰ ثانیه کم نیست برای عاشق شدن؟ عجولانه تصمیم نگیر  بهترین کار اینه که با خانوادش در ...

واقعا واسع زندگی میخامش همونیه ک من میخااام 

میدونین چیه گفتم ک دستم تنگه الان خونه گرفتم شرایط ندارم الان 

گفتم نظر دختره رو بدونم بعدش یکم صبر کنه برم خاستگاریش اگع نظرش مثبت بود

مستقیم که نباید خواستگاری کنی به خانواده ت بگو با خانواده ی دختره مطرح کنه جواب رد هم شنیدی قحطی د ...

این چیزارو میدونم 

گفتم نظرشو بدونم اول شاید اصلا ازدواج نکنه دختره یا از من خوشش نیاد 

2706