2733
2764

وای چجوری میرید به راحتی همچین کارایی میکنیدددد

لامصب مگ چند سالتونههههه 

اصلا چه تعهدی هس ک اون باهات بمونهههه

واقعا نمیفهممتون 

من تو این چند سال ک اینجا بودم واقعا قهمیدم اگر بعضی کاربرا حتی تند هم حرف میزنن واقعا دلسوز هستن ، واقعا نمیخوان شماها تباه بشید

چرا فکر میکنید بچها دشمنتون هستن و اون پسرای بی غیرت عاشقتون

چقدر بی فکرید ، الانم حقتونه نوش جونتون 

کارایی ک شماها میکنید زن شوهر دار هم نمیکنه

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫

بچه ان ، ولشون کن 

فقط ادعای زرنگی دارن  ولی تهش یه آدم ضعیف و بی اعتماد به نفس هستن 

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

بخاطر اینکه الان عقلش نمیرسه چند سال دیگه میفهمه چه بلایی سرش امده

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
بچه ان ، ولشون کن 

خدایی برا یه بچه که ۱۶ سالشم نیسسسس

بعد اسم‌اینو میزارن‌روشن فکری ، حاک بر سر اون خانواده روشنفکر

اینا یه سیلی میخوان که به خودشون بیان

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹
اینا همش برمیگرده ب کمبود محبت و نبود اعتماد ب نفس .خانواده‌اش انقدر بهش اهمیت ندادن این بچه رو ی رو ...

اخه بابد بره اینجور رفتار کنهههه

چرا یه نفر نیست جلو اینارو بگیره ، بخدا اونا زندگیشون نابود مبشه ، بابا لامصبببببب

دیگ فردام‌ک عقلش برسه کار از کار گذشته

همین الانم کار از کار گذشته 

مرتیکه نر همه کار کرده با این دختر ولی حاضر نیست دکتر ببره 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
سلام  اصلا خوب نیست  فقط ضربه می خورند  روحی، روانی، عاطفی و  ....‌

آها 🙄

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 

جن.دگی سن و سال نمیشناسه

هر حرفی هم بزنی میگن شما محدودی ما آزادیم

آره ما از هرزگی محرومیم

باورت میشه من ۳ سال پیش فهمیدم قرص اورژانسی یعنی چی

هر چی هم فکر میکنم یادم نمیاد توو ۱۶ سالگی بلد باشم سک.س چیه و چجوریه

همش برمیگرده به اینکه پدر مادر مراقبشون نیستن  بعدم لچه ها آگاه نیستن خدا و پیغمبر حالی نیست س ...

حداقل از خودتون شرم کنیددددد

لامصب یکی نیس بزنه تو دهن ایناااا

2706