2752
2734
عنوان

لیزر لک صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 130349 بازدید | 184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=47078329]سلام عزیزم  شما چند وقت از این کرم استفاده میکنید؟ و نتیجه چطور بوده؟قیمتش سلا ...

سلام خانمی شما هنوز هم از کرم سیستئامین استفاده می کنی؟من یکماه استفاده کردم لک هام تیره تر شده  به من گفتن اوایلش اینجوریه ،واسه شما هم اینجوری بود؟

اصلا ليزر فركشنال رو پيشنهاد نمي كنم مراقب هاش سخت، تازه اگر درست مراقبت نشه لك ها پر رنگ تر مي شه، من چند سال پيش انجام دادم  خيلي مكافات كشيدم

ولي به پيشنهاد دوستم الان چند جلسه هست ميكرونيد و مزو انجام دادم براي لك هام واقعا عالي شده پوستم، هركي مي بينه منو بهم مي گه

اينم شماره ٠٢١٢٦٦٤٣١٩٠/٠٢١٢٦٦٤٣٤٩٣

مركز زيبايي سلين

ادرسم شريعتي جنب مترو صدر

www.laserceline.com

سلام خانمی شما هنوز هم از کرم سیستئامین استفاده می کنی؟من یکماه استفاده کردم لک هام تیره تر شده &nbs ...

سلام خانومی 

والله من تازه دیروز که دوستم (( با هم این کرم رو خریده بودیم )) با شرکت این کرمه تماس گرفته بود متوجه یک سری مسایل شدم ... این دوستم کرم ش رو از داروخونه خریده بود و داروخانه کنار این کرم چند تا کرم مرطوب کننده و شوینده صورت و .... بهش داده بود که بعد از تماس با شرکت متوجه شده بود نباید استفاده میکرده!!!! ... چون با کرم سیستئامین تداخل داشته(( مثل اینکه کرمی که بعدش میزده عصاره گیاهی داشته و این ایراد داشته ! ))  ... اونا اسم برند خاصی رو نبردند ولی گفتند این کرم جدید به بازار اومده و هنوز خیلی از داروخونه ها در مورد ش زیاد نمی دونن و ممکنه بهتون کرم های دیگه هم بدند که شاید با کرم خودتون تداخل داشته باشه ... 

البته این مشکل دوست من بود ، میگفت خیلی خوب جواب دادند بهش و کلی مشاوره ازشون گرفته ... بنظرم شما هم با خود شرکت شون تماس بگیرید تا این طور مورد ها رو باهاشون چک کنید !  من نمی دونم ولی میگم شاید همزمان چیزی مصرف میکنید که اشتباهه ... من که اینو خریدم بهم گفتند واسه شستشو یک صابون ساده باشه و بعدش هم یک کرم مرطوب کننده ساده ... و خدا وکیلی هم راضیم ! 

اسم کرم رو بزنید تو گوگل، سرچ کنید شماره شون رو  میاره ...

امیدورام برای شما هم مفید باشه و جواب بده بهتون ....

سلام خانومی  والله من تازه دیروز که دوستم (( با هم این کرم رو خریده بودیم )) با شرکت این کرمه ...

ممنون عزیزم منم بعدش کرم ساسکين میزنم کرم شب یا کرم ویتامین سی سئول شما چی استفاده میکنی?

سلام دوستان منم سه ساله با لک قهوه ی که بر اثر لیزر موهای زائد به وجود اومده درگیرم همه داروی و دکتر و لیزر هم انجام دادم ولی بدتر شده که بهتر نشده ولی این آخری رفتم پیش یه دکتر سنتی بهم گفت با لیف و سرکه بشور فک میکنم لکم کمرنگتر شده البته گفت خاکشیر و ....هم بخورم که اگه از نظر کبدی مشکل دارم حل بشه 

2706