2733
2734
عنوان

لیزر لک صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 130351 بازدید | 184 پست
دوستان من سیستامین استفاده کردم ولی جواب نگرفتم

سلام عزیزم واقعا شما جواب نگرفتین ؟لکتون چی بوده و چطوری از کرم استفاده کردین .منکه خداروشکر استفاده کردم و خیلی راضی هستم 

خدایا خودت حافظ همه فرشته کوچولوها باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم  من دو ماهه دارم از کرم ضد لک ترنجان استفاده میکنم  هنوز لک هام نرفته  اما ص ...

خواستم بگم من این ضد لک رو پنج ماه استفاده کردم

تاثیرش خییییییلی کنده 

به نظر من نخرید 

اما از کرم دور چشم گشنیز ترنجان استفاده میکنم و راضیم

سلام 

منم به خاطر لیزر پی دی ال لک اوردم و الان به خاطر جوش هام راکوتان مصرف مبکنم دکتر بهم گفته بعد از چند ماه بیا تا برای لک های صورتت میکرونیدلینگ بکن ،ایا واقعا جواب میده ؟لطفا راهنمایی بفرمایید

برای اولین بار در ایران

فروشگاه اینترنتی لاکورت www.locvert.ir

عرضه کننده محصولات آرایشی و بهداشتی لاکورت و کتی کت باساختاری گیاهی و ارسال رایگان سراسر ایران توسط پیشتاز و مشاوره محصولی با توجه به پوست صورت خود

تضمین اصالت کالا، دارای مجوز بهداشت، تاریخ انقضا و کد اصالت می باشد

لاکورت، مشاور زیبایی شما
جهت مشاور محصولی با توجه به پوست صورت خود و سفارش با شماره 09361012037 از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشید

منم کرم ژانولومااستفاده میکنم یک ماهه خیلی پوستم خوب شده قبلش باصابون گل سیتوشست وشومیکنم دوبارولی کرم فقط شبهامیزنم.نتیجش خوب بودولک هایی که براثرجوش به وجوداومده بودخوب کرده.قیمتش هم ۱۲هزارتومان هست خیلی مناسبه .واینم بگم من بدون دکتراینواستفاده کردم وباراهنمایی داروخانه گفتم چی بزنم به جای جوشهام که لک انداخته اینودادن.گفت یه ماه استفاده کن بعداین بیایه کرم ترکیبی بدم.

سلام خانمی شما هنوز هم از کرم سیستئامین استفاده می کنی؟من یکماه استفاده کردم لک هام تیره تر شده &nbs ...

اااا !!!
واقعن ؟

چند وقت زدید؟

فامیل ما خیلی خوب شده .... به همه هم داره توصیه میکنه
خیلی راضی ه رجا میشینه خوب میگه ازش !

2706