2733
2734
عنوان

لیزر لک صورت

129194 بازدید | 184 پست

سلام دوتا لک کمرنگ تو گونه هام داشتم به پیشنهاد دکتر لیزر فرانکشنال کردم الان شش ماهه . اما،ده برابر پررنگ تر وبدتر شده نمیدونم چیکار کنم دیگه اعتمادی هم به دکتر ندارم.ضد آفتاب و کرم پودر هم که میزنم نیم ساعت بعد آب شده وکلا پریده بیرون بدبخت شدم

این نیز بگذرد خوب است میگذرد

چقدر دکترت بی فکر بوده معمولا دکترا زیر بار لیزر لک نمیرن چون لیزر مث تیغ دولبه عمل میکنه و تو اکثر موارد پررنگ ترش میکنه

شب شب شعر و شوره شب شب ماه و نوره با یار قرار گذاشتم دیر کرده راهش دوره( با ریتم بخون😂😂)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم لک داشتم که چند وقت پیش دختر همسایه مون گفت که شو لوازم آرایشی داریم بیاید

منم رفتم رفته شبکه ،شبکه بازاریابی پنبه ریز

بعد چشت روز بد نبینه یه کرم شب روشن کننده یه تونور پاک کننده صورت دادن بهم

صورتم سوخت قرنز متورم شد کباب میشدم اشکم در می اومد

2740

خیلی ناراحتم شش ماهه که حتی تو حموم هم کرمان و میبرم کلا مو بپوشانم قبل از لیزر قهوهای کمرنگ بود الان سیاه شده دکتر خودش ناراحت شد پونصد پول داده بودم داد بهم

این نیز بگذرد خوب است میگذرد
منم لک داشتم که چند وقت پیش دختر همسایه مون گفت که شو لوازم آرایشی داریم بیاید منم رفتم رفته شبکه ، ...

اووف پنبه ریز که آشغاله.شامپو و ماسک مو بهم انداختن خدا تومن.موهامو داغون کرد هیچچ،خارش گرفت سرم.با مصیبت الان بهتر شده.تازه آرایشگره میگفت موخوره رو هم خوب میکنه!!یعنی کل  علم و تجربه رو زیر سوال برد  

2706