2777
2789
عنوان

هفته پیش پسرم رو بردم چکاپ بده

195 بازدید | 11 پست

قرار بود چهارشنبه آماده شه جوابش امروز زنگ زدن فردا دوباره بیارش بعضی تست هاش رو باید تکرار کنه یعنی مشکلی هست که میگن باید تکرارشه؟بعد دوباره ازمون هزینه میگیرن؟

من همونم که تا میدیدیم ذوق میکردی 💔حالا اما فاز غم میگیری💚💚

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

ن دوباره هزینه نمیگیرن حتما جواب اشتباه شده دوباره میگیرن منم دخترمو بردم آزمایش خودن بده دوباره زنگ ...

هیچی نگرفتن ازتون؟

من همونم که تا میدیدیم ذوق میکردی 💔حالا اما فاز غم میگیری💚💚
2803

نه نگران نباش ،برای منم پیش اومده که گفتن دوباره بیا ،هزینه هم نداره

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2804
انقدر هول شده بودم اصلا یادم نیفتاد فقط پرسیدم ناشتا باشه گفت  آره

دختر من ۵ردزگی ازمایش داد زنگ زدن تکرار بشه ماهم ترسیدیم بعدا گفتن نمونه خون فاسد شده بود دستگاه ارور میداد دوباره تکرار کردیم هزینه نگرفتن چون اشتباه خودشون بود

هزینه نمیگیرن

تکرار واسه وقتایی هست که یا نمونه خراب شده

یا مشکوکن و مطمئن نیستن

در کل نگران نباش چیز خاصی نیست

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ❤
ممنون عزیزم 

۹۹درصد  مسئله خاصی نیست.برای منم پیش اومد.ازمایش ادرارم گفتن گم شده.یا اشتباه شده(دقیق یادم نیست) بیا دوباره... منم به شوخی توخونه میگفتم‌میرم دعوا میگم  نفس کش!!!!!ادرارمو چیکارش کردین😅😅😅

پارسا پسرمامان😍
2805