2733
2739

اگه در شرف خرید خونه باشید آیا حاضرید برای زندگی توی یک منطقه بهتر چند سال نشستن تو یه خونه قدیمی ساز رو تحمل کنید.

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.

با فرض اینکه در حال حاضر امکان خرید خونه نوساز تو اون منطقه براتون مقدور نیست و باید یک یا دو منطقه پایین تر برید تا خونه نوساز باشه

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوساز یه مسائلی داره

قدیمی هم یه جور دیگه

نوساز خوبیش اینه که با سختگیری بیشتری ساخته شده و بیشتر نزدیک به معیارهای روز ساخت خونه است اما خوب قیمتش بالاست.

خونه قدیمی ارزون تره ولی احتمال داشتن مشکلات ساختی رو داره اما خب خونه های قدیمی هم پیدا میشن که از صدتا نوساز بهتره

شما باید شرایط خودتو بسنجی تا ببینی کدوم به شرایطت و روحیاتت نزدیک تره

2731

خونه قدیمی اگه خریده بشه کامل بازسازی میشه تا چند سال زندگی کنیم و در نهایت با ساختمان بغلی تجمیع کنیم و از نو بسازیم

بله تحمل میکردم چند سالی ب امید اینده ای بهتر

مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با اینکفشها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم...

خیلی فکرم مشغوله .باید امروز جواب بدیم.دیشب تا صبح خواب خونه خریدن و بازسازی میدیدم

2740
خونه قدیمی اگه خریده بشه کامل بازسازی میشه تا چند سال زندگی کنیم و در نهایت با ساختمان بغلی تجمیع کن ...

اتفاقا من این مدلشو قبول دارم اما به شرطی که اون خونه رو برای همیشه بخوای‌.

چون تو جامعه ما کم پیش میاد کسی خونه قدیمی بازسازی شده بخره.

ولی در کل قبول دارم آدم یه خونه قدیمی بخره ولی اون چیزی که تو رویاهاشه رو روی اون خونه پیاده کنه تا از زندگی توی اون خونه لذت ببره

اتفاقا من این مدلشو قبول دارم اما به شرطی که اون خونه رو برای همیشه بخوای‌. چون تو جامعه ما کم پیش ...

بازسازی رو خودمون باید انجم بدیم و به همین دلیل داره تخفیف خوبی میده بهمون.در این حد که کاشی های سرویس ها و شیرآلات تعویض بشه...کابینت عوض بشه...اتاق خواب ها بزرگتر بشه...کمد دیواری جدید نصب بشه.پکیج کار گذاشته بشه و رنگ و تزیینات خونه

من ترجیح میدم یکم پایینتر ولی نوساز بشینم بعدش همون پولی که قراره خرجه بازسازی و در آینده ساخت بشه میذارم روش کلا خونه رو عوض میکنم 

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
خب شما باید اولویتاتونو مشخص کنید وقتی اولویت معلوم باشه تصمیم گیری راحته

منطقه زندگی روی بچه و مدرسه و کلاسهای آموزشی که میتونه بره خوب خیلی اثر داره ...دو دل بودنم به خاطر طبقه سوم بودن خونه است

من عاشق خونه های قدیمی هستم که حیاط داره و مادر بزرگا توش زندگی میکردن 

دلم همچین خونه ای میخواد 

واقعا حس زندگی دارن این خونه ها

خدایا دلخوشی کوچکی میخوام انقدر کوچک که کسی نخواهد ان را از من بگیرد
2706