2752
2739

روم نمیشه بگم ...اما من حامله ام بچه دوممه اولی دختر بود...از ته قلبم دومی رو از خدا پسر خواستم ...گفتم خدایا اول سالم باشه خوشبخت باشه و اگه صلاحه پسر باشه...اما دختر شد...بخدا میدونم ناشکری میکنم ...اما شوهرم خیلی پسر دوست داشت ...وقتی دکتر گفت دختره ۱۰۰درصد رنگ صورتش...چشاش...اخمش...اینکه منو تنها گذاشت...خیلی خیلی دلم شکست...من از قبل افسردگی بارداری داشتم و الان بدتر شدم...شوهرم چند وقته خیلی باهام سرد شده و بی میل ...باخودم گفتم اگه امروز بگه پسره کلا شوهرم فرق میکنه و باهام خوب میشه ...خودمم یه پشت دارم...دختر من ۲۴ساعته چسبیده ب باباش و هردو عاشق همن و من آیت وسط انگار اضافی ام ...فک میکردم پسر بیاد میشه پشت من ...عشق من...

بیاین باهم مهربون باشیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

جنسیت بچه اصلا از مرده 😑😑😑بره خودشو بکشه پسر تولید نکرده 😑

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

اسی جان اسپرم خود شوهرت مشخص میکنه بچه چی باشه پس یک

تقصیر شما نیس

دو خداروشکر کن میدونی همین سایت چقدر کساییووداره ک منتظر ان یکی داشته باشن و ندارن؟

واقعا اگه ناشکری کنی گناهه

والا من نمیدونم پسر چی داره انقدد سر و دست میشکونن برشا

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
خدا بهت راحت بچه داده اونم بچه سالم فقط خداروشکر کن  هیچ بچه ای پشت ما نیست ما خودمون رو داریم ...

دخبر حرص و جوش آینده داره ...اینکه شوهرش چ خری باشه و چقدر اون بچه زجر بکشه...

بیاین باهم مهربون باشیم