2733
2739
عنوان

بیاین فحشم بدین ...بیاین کمک...داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 62 پست
عزیزم اینطوری خودتو سرزنش نکن نه تقصیر تو هست نه کاری از دستت برمیامد عشق هم خودش باید باشه پسر بودن ...

مرسی گلم شماهم دعا کن ...منکه بریدم ...الان شدم حامله ی چاق افسرده ی دخترزا و ناامید و بیکس

بیاین باهم مهربون باشیم
عزیزم توانایی نگه داری سه تا بچه رو  دارید؟ خودت میتونی؟ الان شوهرت فعلا مطمئن باش قراره ترش رو ...

شرایطی ک آره هست ...اما بقول شما میترسم سومی هم دختر بشه ...خودمم دیگه ریسک نمیکنم ...خدا نخواست ...خدا نخواست...

بیاین باهم مهربون باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی گلم شماهم دعا کن ...منکه بریدم ...الان شدم حامله ی چاق افسرده ی دخترزا و ناامید و بیکس

میفهمم واقعا سخته دیگه به این فک کن هرکسی یه سختی هایی داره تو زندگیش‌‌.. چشم انشاالله درست میشه همه چی به نظرم دل شوهرتو بیشتر با محبت و مهربونی بدست بیار 🤍

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
میفهمم واقعا سخته دیگه به این فک کن هرکسی یه سختی هایی داره تو زندگیش‌‌.. چشم انشاالله درست میشه همه ...

امان از روزگاری ک با ما نساخت...

مرسی گلم ❤️❤️❤️

بیاین باهم مهربون باشیم
2731

عزیزم بزار دختر دیگه ات به سلامتتی بیاد ببین باباش چ عشقی کنه دخترا صد تا هم باشن جذابن و شیرین خواهر من دوتا پسر داشت به هوای دختر داشتن باردار شد اما سومی هم پسر شد اینقدر اشک میریخت که نگو الان بچه دو ماهشه خودش و شوهرش ولسش جون میدن

شوهرت کاش قبل ناراحت شدن یکم اطلاعاتش رو میبرد بالا ک جنسیت ربطی ب خانوم نداره بعدم ناشکری نکن خدا دوتا دسته گل بهت داده ک از صدتا پسر بهتره 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
شوهرت کاش قبل ناراحت شدن یکم اطلاعاتش رو میبرد بالا ک جنسیت ربطی ب خانوم نداره بعدم ناشکری نکن خدا د ...

همه ی مردها هرچیم بدونن یه طرف زنو مقصر میدونن ...

بیاین باهم مهربون باشیم
2738
عزیزم بزار دختر دیگه ات به سلامتتی بیاد ببین باباش چ عشقی کنه دخترا صد تا هم باشن جذابن و شیرین خواه ...

بقول یه بنده خدایی پپپپپپ سسسسس رررر دارررن 

...

بیاین باهم مهربون باشیم
همون دختر پشت و پناهت میشه همیشه این پسرا نیستن که پشت بشن

اخه پسر مامانی تره و بزرگ بشه دختر زن مردمه اما کاری داشتی میتونی ب اون پسر یه بار رو بزنی ...بمیری هم دختر درسته گریه کنه اما زیر تابوتت یه مرد نیست بگیره...

بیاین باهم مهربون باشیم
ناشکری.. خوبه  که هم پسر داشته باشی هم دختر.. اما اینکه دخترت خواهر داره چقدر خوبه.. دوتا خواهر ...

اونو ک موافقم اما ب عنوان بچه سوم تو ذهنم بود ن ک من دیگه همیت دوتا پرونده بسته شد

بیاین باهم مهربون باشیم
اخه پسر مامانی تره و بزرگ بشه دختر زن مردمه اما کاری داشتی میتونی ب اون پسر یه بار رو بزنی ...بمیری ...

بالاخره یه مسلمونی پیدا میشه زیر تابوت ما رو بگیره 

من اطرافیانم دیدم پسر بیشتر شر شده برای پدر مادر تا پشت و پناه .. خدا مطمین باش بهترینشو برات کنار گذاشته

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستین💚امیدوارم هر چی از خدا بخوایین بهتون بده
2706