2733
2739
عنوان

قد كوتاهي 😔🙏

16211 بازدید | 78 پست

خواهرم قدش كوتاهه و اعتماد به نفسش به شدت پايينه من خيلي تحقيق كردم چون از سن بلوغش گذشته ورزش و تغذيه جواب نميده فقط ميگن حجامت و طب سوزني تأثير داره كسي اينجا هست كه با حجامت يا طب سوزني قدش بلند شده باشه يا اطلاعاتي درباره اين موضوع داشته باشه ؟

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی واقعا تاثیر داره؟

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بنظرم توخانوماقدخیلی مهم نیس هیکل مهمه😍البته بشرطی ک خیلی خیلی کوتاه نباشن

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
2740
قد خواهرت چند هست؟ کلا خانم های ایران کوتاه قدند اکثرا

قدش ١٥٧ ولي چون خيلي لاغره هر كي ميبينش مسخره ميكنه اونم سر مامانم خالي ميكنه كه تو چرا از بچگي منو پيش متخصص نبردي و ...

چه جالب شده سایت 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
قدش ١٥٧ ولي چون خيلي لاغره هر كي ميبينش مسخره ميكنه اونم سر مامانم خالي ميكنه كه تو چرا از بچگي منو ...

قدمن160سه سانت بیشتر. ناراضیم نیستم

چیزی که مرا به زندگی بندد، نیست
یه کاربر آقا داریم تو سایت اشتباه نکنم پسرخاص یجا دیدم در جواب  یکی از کاربرا نوشته بود با ورز ...

مرسي عزيزم 

یه سایت پزشکی نوشته بود که بعضی از خانوما تا سن22 سالگی هم قدشون بلند میشه

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

عزیزم این حرف من نیست یکی از دکترای دکتر سلام گفت به هیچ وجه با هیچ طریقی قد بلند نمیشه مگه اینکه عملش کنن تو پاش یه چیزی میدارن

مادربزرگ شما هم مثل برف پاک کن میرقصه؟