2752
2734
عنوان

هرکی حس میکنه افسرگی داره و بی حولست و دلشکسته و .... بیاد همو درک کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 49 پست

وای منم رسمن افسرده شدم از صبح افتادم یه گوشه مبل باور می کنید فقط برای دسشویی بلند شدم نهارم از دیروز بود گرم کردم اصلن یه وضعیم تپش قلبم دارم 

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گر یک نفست ز زندگانی گذرد، 

مگذار که جز به شادمانی گذرد؛ 

هشدار که سرمایه سودای جهان، 

عمرست چنان کش گذرانی گذرد؛ 

خیام

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2731
تابحال کسی بهم پیشنهاد نداده بود که برم درکش کنم😁😜

اخیی چ باحال.

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
دلیلشو میتونی بگی

شوهرم ... زندگیم... بی ارادگیم...  

این یه دلیلش...

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1380575/اگه-شوهرتون-با-عجله-بیاد-سانتی-مانتال-کنه

برای حاجتم یه صلوات میفرستین لطفا اتشالله حاجا روا بشین 
وای منم رسمن افسرده شدم از صبح افتادم یه گوشه مبل باور می کنید فقط برای دسشویی بلند شدم نهارم از دیر ...

دقیقا مثل توام منم.شاید بسکه بیکاریم یکی از دلایلشه همش تو خونه اه

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
واااای جدی؟؟؟ خیلی خوشحال شدم مرسی که گفتی. ازهیجان موهای تنم سیخ شد  خدایاشکرت

منم خیلی خوشحال شدم از فکر شادی مادرش   

خدا همه ی قلب های غمگین رو شاد و لبریز از ارامش کنه

حال متکلم از کلامش پیداست
اینم واسه افسر گی دیروزم http://www.ninisite.com/discussion/topic/1379707/دارم-دیوونه-میشم-نفسم-در ...

وای ایشالا خدا دلامومو شاد کنه برا همیشهه

منم مشکلم فقط به خودم مربوطه .... دارم دیونه میشم.کاش خدا کمکم کنه خودم که از خودم ناانید و خسته ام .... یه دختر ناز دارم یه شوهر مهربون وولی خب دیگه خودم اخلاقم خیلی بده از خودم بدم میاد زیادی وابسته هستم

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]